Субота, 25 Травня, 2024

Чотири причини використовувати iPad з клавіатурою та мишею

Поява iPadOS у 2019 році покращила взаємодію з планшетами Apple. Багато оновлень з того часу тільки покращили можливості пристрою. З усіх додатків одним із найпомітніших стала підтримка зовнішнього обладнання — клавіатур та мишей. Розповідаємо про чотири причини, чому варто придбати ці аксесуари.

Досягти великих результатів у іграх

Мобільний геймінг переживає черговий виток розвитку. Наявність Apple Arcade і зростаюча обчислювальна потужність гаджетів Apple роблять планшет iPad одним із найкращих пристроїв для ігор. Враховуючи, що нещодавні оновлення iPadOS додали підтримку контролерів або комбінації клавіатури та миші в іграх, було б недоглядом не скористатися цією можливістю.

Багато хто погодиться, що не всі ігри оптимізовані під керування на сенсорному екрані, особливо порти популярних комп’ютерних тайтлів. Використання клавіатури та миші може значно підвищити комфорт вашого ігрового досвіду.

Поліпшити багатозадачність

Використання клавіатури та миші з iPad вплине на ефективність роботи пристрою. Наприклад, є функції, які найкраще працюють при використанні зовнішнього обладнання:

  • Spotlight Search простіше викликати за допомогою клавіатури;
  • Hot Corners працює лише при підключенні зовнішньої миші.

Доступ до комбінацій клавіш значно спростить перемикання між різними програмами та збільшить швидкість набору тексту.

Найефективніше використовувати Universal Control

Представлена разом з macOS Monterey функція дозволяє використовувати ту саму периферію на iPad і Mac одночасно. Наприклад, можна набирати текст на комп’ютері за допомогою Magic Keyboard від iPad.

Ця функція стане в нагоді, якщо ви хочете зменшити безлад у робочому просторі або використовувати єдиний набір клавіатур і мишей на декількох пристроях.

Керувати вікнами в Stage Manager

Одна з найкращих функцій iPadOS 16 пропонує новий спосіб взаємодії з кількома вікнами програм. Замість двох фіксованих розмірів, які ми бачили в попередніх версіях, доступні вікна зі змінними розмірами. Так, як і раніше, існують обмеження, але при використанні Stage Manager на iPad з’являється більше свободи.

Сполучення клавіатури та миші з iPad робить Stage Manager простіше та ефективніше у використанні. Відсутність екранної клавіатури дозволяє не загороджувати дисплей і дає більше простору для роботи. А якщо ви підключите зовнішній монітор до iPad, клавіатура та миша – єдиний спосіб взаємодії з цими вікнами.

Отримайте «ноутбучний» досвід використання iPad

Величезна частина роботи сучасного користувача проходить у браузері або програмах. Це умови, в яких iPad з кількома додатковими аксесуарами підвищує швидкість і ефективність роботи. Завдяки клавіатурі та миші можна перетворити і без того функціональний пристрій на повноцінну заміну важкого ноутбука.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.