Понеділок, 22 Липня, 2024

Особливості косметики Colorescience

Кожен бренд косметики виділяє кілька факторів, які є двигунами його розвитку та впровадження ринку. Colorescience у лабораторних умовах постійно розробляє інноваційні підходи до догляду за шкірою, мінеральні фільтри та захисні засоби для епідермісу. Сьогодні продукцію Colorescience в Україні можна придбати в інтернет-магазині Profistyle.

Як все починалося?

Вперше термін мінеральна косметика пролунав у 1977 році з вуст Дайан Рейджерс. Вона започаткувала власний бренд Bare Escentuals, який випускав косметику з мінеральними інгредієнтами. Популярність продуктів зростала швидко, оскільки лінійка несла в собі інноваційний підхід догляду за шкірою.

Щоб продовжити дослідження мінеральних речовин та їх впливу на шкіру, Даян в 1990 році залишила Bare Escentuals і заснувала новий бренд Colorescience, який користується неймовірною популярністю на американському континенті та далеко за його межами. Поліпшення зовнішності жінок завдяки м’якому впливу косметики на шкіру та захист її від несприятливих впливів є кінцевою метою цього бренду.

Націленість косметики

Кожен виробник косметики ставить собі певні мети, які допомагають зберегти молодість чи вберегти шкіру від впливу несприятливих зовнішніх чинників. Лабораторія Colorescience особливу увагу приділяє при розробках:

  • захист шкіри від ультрафіолету, вільних радикалів, сонячних променів та забруднень;
  • дослідженню можливих захворювань шкіри у майбутньому, адже гра на випередження ефективніша;
  • при дії променів сонця найкращим захистом вважається фізична протидія сонячному світлу у вигляді мінеральних компонентів.

На цих трьох китах базується космецевтика Colorescience. Активна співпраця з фармацевтичними компаніями подарувала шкірі чудові засоби для боротьби з передчасним старінням.

Переваги косметики від Colorescience

Серед найголовніших переваг косметичних засобів від відомого бренду є ретельно розроблені формули, що дарують шкірі друге дихання, дбайливий захист та догляд.

Користувачі препаратами лінійки Colorescience відзначають найважливіші плюси:

  • до складу входять очищені мінерали та поживні компоненти, які не здійснюють шкідливого впливу на шкіру;
  • фізичними фільтрами є оксид цинку та оксид титану, що захищають шкіру від впливу ультрафіолету;
  • постійні клінічні дослідження показують дієвість усіх засобів бренду;
  • нанесення косметики не забиває пори та дозволяє шкірі вільно дихати.

Лікарі-дерматологи рекомендують на поличках мати кошти від Colorescience, які доглядають і допомагають боротися з багатьма неприємними висипами чи пігментацією.

Асортимент Colorescience

Для лікування шкіри від почервоніння, старіння та пігментних плям були розроблені креми, сироватки, патчі. Серед тонуючих засобів популярністю користуються праймери, рідкі основи і пресовані пудри, які вирівнюють колір шкіри, дозволяючи їй дихати при цьому.

Велика увага приділяється сонцезахисним препаратам, які завдяки своїй потужності та м’якості на шкіру захищають її від старіння.

Інтернет-магазин пропонує широкий вибір лінійки різноманітної косметики для догляду за тілом, шкірою обличчя, волоссям. Завдяки таким коштам покупець отримує харчування, відновлення, очищення та регенерацію всіх клітин тіла, які демонструють зовнішню красу. Зручний фільтр допоможе швидко знайти будь-який бренд на порталі магазину.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.