Субота, 25 Травня, 2024

Працювати ще більш ефективно: інтернет для офісу

Корпоративний фіксований інтернет є ідеальним рішенням для вашого офісу. Він забезпечує надійну та безперебійну роботу багатьох пристроїв, сервісів і додатків. А також дозволяє приєднувати багато користувачів водночас, не втрачаючи якості та швидкості з’єднання. 

Підключення відбувається через оптоволоконну мережу, що є найбільш прогресивною можливістю на цей момент і надає швидкий доступ до всіх ресурсів, потрібних для функціонування офісу. Мережа буде надійно захищена від негативного впливу потенційних вірусів завдяки автоматичній системі виявлення і знешкодження.

Переваги фіксованого інтернету

  • Безлімітний трафік

Обмеження по трафіку відсутні, що дає змогу вільно отримувати, передавати чи зберігати велику кількість даних без хвилювань про доцільність.

  • Велика швидкість

Може коливатися від 1 Мбіт/с до 10 Гбіт/с — залежно від потреб організації. Це дозволяє забезпечувати швидку й ефективну роботу всіх необхідних програм і сервісів.

uO9G5_Uk2tbsoi4ZO7_C1Z0ipY54db5cFiKlQ2yKnCRUCqCxuZV2gHt9z77H8CA984g8cVt5xPH2txLycKyFTLgfRLseoDxd3aII0ZI9S5cd0ZnSvio2Y4US4ygpTqhHJ1NvV7YY9RxOceFkr1S8qyY
  • Технічна підтримка

Окрім гарячої лінії, ви завжди матимете можливість звернутися до менеджера, який оперативно розв’яже будь-яке питання щодо роботи інтернету у вашому офісі.

  • Захист від хакерів

Мережа буде надійно захищена від будь-яких негативних дій, забезпечуючи захист інформації та спокійну роботу всіх додатків. Про можливі віруси також не варто хвилюватися — мережа швидко виявляє й усуває подібні.

  • Без переплат

Ціна фіксованого інтернету базується на обраному тарифі та не передбачає додаткових оплачуваних послуг. Завдяки цьому можна оптимізувати витрати компанії та направити частину ресурсів в інше русло.

Необхідність фіксованого інтернету для бізнесу

У сучасних умовах від якості з’єднання часто залежить швидкість обробки заявок чи ефективність роботи організації загалом. Маючи безперебійний доступ до мережі, ви зможете у декілька разів збільшити прибутки компанії, заощаджуючи при цьому на хвилюванні про можливі проблеми з інтернетом. Фіксований інтернет для офісу націлений на якомога кращу роботу всіх необхідних сервісів і пришвидшення комунікації між командою та споживачами.

Фіксований інтернет для офісу від Київстар підходить для організацій будь-якого напрямку та масштабу, дозволяє отримати більше за менший час і працювати на користь клієнта в будь-якому куточку України. Ми забезпечуємо стабільне з’єднання, щоб ви могли надати якісні послуги.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.