Субота, 25 Травня, 2024

Ремонт двокімнатної квартири 48 кв. м: сучасні рішення та рекомендації

Це невелика площа, тому потрібна правильна організація з простими лініями, світлими тонами і максимальною практичністю. Таким чином, ремонт квартир Київ допоможе досягти бажаної мети. Житомирянам буде цікаво, які сучасні рішення при цьому можна використовувати.

Основні рекомендації

  1. Щоб зробити компактну квартиру ще й функціональною, необхідно приділити увагу зонуванню, тобто виділити місце для їдальні, вітальні, гардеробу, можливо, для робочого офісу. Такий підхід дозволяє із двокімнатної квартири зробити кілька окремих зон.
  2. Лаконічність та простота. Компенсувати недолік природного освітлення можна за допомогою світлих меблів та стін. Дерев’яний відтінок в інтер’єрі також гармонізує загальну картину оформлення.
  3. Використання розсувних дверей економить простір і вважається хорошим варіантом для вузьких та невеликих квартир. Якщо доповнити це рішення дзеркалами, то гарантовано візуальне збільшення площі.
  4. Прохідну кухню, наприклад, можна максимально освітлити за допомогою меблів. Добре підійде для даних цілей світле дерево. Контрастна підлога зробить інтер’єр набагато цікавішим.

Щоб уникнути типових помилок, можна замовити ремонт квартири Київ в компанії «NEWSTROY». Грамотний підхід професіоналів своєї справи допоможе візуально збільшити площу та підкреслити стиль інтер’єру.

Як дізнатися попередню ціну?

Це питання хвилює багатьох замовників практично в першу чергу. Як розрахувати, скільки коштуватиме ремонт? Точну суму без попередньої оцінки об’єкта не зможе назвати жодна компанія. На офіційному сайті «NEWSTROY» можна скористатися онлайн-калькулятором для приблизного розуміння вартості послуг. Після отримання кошторису, складеного кваліфікованими фахівцями компанії, набагато простіше ухвалити остаточне рішення.

Ось кілька причин, чому важливо ретельно підбирати компанію, яка виконає ремонт квартири:

  • можливість замовити ремонт будь-якої складності;
  • комплексність (виконання всього циклу ремонтних робіт) та індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • дотримання термінів та незмінно висока якість;
  • вигідні ціни, знижки за рахунок грамотної закупівлі будівельних матеріалів;
  • контроль клієнтом всього процесу.

Все це може запропонувати надійна компанія, яка успішно працює з 2004 року. Йдеться про «NEWSTROY». Портфоліо компанії знаходиться у відкритому доступі, а при виникненні додаткових питань завжди можна звернутися до співробітників за номером телефону або написати на адресу електронної пошти.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.