Субота, 25 Травня, 2024

Ремонт морозильної камери: що потрібно знати?

Навіть вироби від найвідоміших та перевірених брендів можуть вийти з ладу. Причин, чому так відбувається багато, але рішення одне. В більшості випадків ремонт морозильної камери повинен проводити майстер, самостійні спроби щось виправити призводять лише до погіршення ситуації.

Часті поломки морозильної камери

До фахівців найчастіше звертаються через збій роботи пристрою, найбільш поширеною причиною вважається несвоєчасне розморожування техніки. При постійному перевантаженні, навіть при нещільно закритих дверцятах, також можливе пошкодження механічного типу, наприклад, знос прокладки на дверцятах.

Діагностика та втручання з боку майстра необхідні у таких випадках.

  1. Якщо морозильна камера перестала охолоджувати, причиною є витік фреону по контуру пристрою.
  2. Несправне реле пуску. Потрібної температури також не буде, якщо пускове реле двигун-компресор вийшов з ладу. Це можна легко перевірити, достатньо повернути холодильник, перевіривши два компресори. Якщо один із них повністю холодний, тоді це і є причиною проблем, пов’язаних із запуском.
  3. Сигналом для занепокоєння стане підвищення температури до -3-5 (а повинно бути -18, наприклад). Найчастіше за несправності терморегулятора потрібна заміна пускового реле.

Насправді варіантів, чому морозильна камера вийшла з ладу, багато. Це може бути несправність мотора-компресора, датчика, термостата, електронного модуля, інше. Тому найкращим виходом стане виклик майстра.

Самостійний ремонт чи виклик майстра?

Завжди кращим є другий варіант, адже самостійні спроби реанімувати техніку часто лише погіршують ситуацію, додаючи до підсумкової ціни додаткові суми.

Цікавим є питання вартості послуг. На офіційному сайті «Майстер911», наприклад, можна порівняти, яка ціна ремонту холодильника в Харкові та Житомирі, в інших містах. Це те, що відрізнятиметься, а спільне у майстрів сервісу – це професіоналізм, присутність відповідного обладнання та інструментів, а також обов’язкове надання гарантії.

Як замовити послугу?

Житомиряни можуть за кілька кліків замовити послугу ремонту морозильної камери, іншої техніки. Для цього потрібно перейти на сайт Мастер911 та заповнити просту заявку. Також доступний контактний номер телефону компанії (067) 440-18-12, за яким можна зателефонувати і поставити запитання, що цікавлять користувача.

Після цього вже стане відомою приблизна вартість ремонтних робіт, яка не включатиме ціни запчастин. До переваг вибору відносять те, що майстер фіксує ціну, а також надає гарантію до 12 місяців на виконану роботу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.