Субота, 25 Травня, 2024

Стрейч плівка харчова: особливості та переваги покупки в Житомирі

Підбираючи пакувальний матеріал, користувачі звертають увагу на критерії безпеки та екологічності, універсальності. Саме такою вважається стрейч плівка харчова, сфера застосування якої є досить широкою. Житомиряни можуть самі переконатися у перевагах такого вибору, а також у гарантії отримання якісного та доступного пакувального матеріалу.

Універсальність стрейч плівки

Її рулони від 300 до 1500 м використовують для пакування хлібобулочних, кондитерських виробів, підійдуть для свіжих овочів, фруктів, грибів, горіхів, сухофруктів. Завдяки універсальності даного виду упаковки, стрейч плівку можна застосовувати також для заморожених, охолоджених продуктів, для фасування напівфабрикатів, ковбасних виробів, сиру.

Термозбіжна плівка, наприклад, характеризується ще більшою сферою застосування, адже пакувальний матеріал з полівінілхлориду підійде для упаковки не тільки харчової продукції, а й нехарчової:

  • з її допомогою упаковують чай, каву;
  • книги, журнали, газети, інші поліграфічні продукти завдяки термозбіжній плівці чудово зберігаються під час транспортування, наприклад;
  • паливні брикети, жалюзі, парфумерні вироби також пакують таким чином;
  • у соціально-побутовій сфері, у текстильному, медичному виробництві високо цінують термозбіжну ПВХ плівку.

Головні переваги ПВХ плівки

Даний матеріал характеризується молекулярною структурою. Доступні рулони будь-якої ширини, довжини, які використовують для ручного, машинного та автоматичного пакування. Стрейч плівка пвх має такі переваги:

  • це універсальний матеріал, який використовують у харчовій, нехарчовій промисловості, медицині, косметології, побутовій, текстильній сфері тощо;
  • стрейч плівка міцна, надійно захищає продукцію від подряпин або іншого механічного впливу;
  • даний варіант відрізняється практичністю та безпекою, адже їжу в плівці ПВХ можна легко розігріти в мікрохвильовій печі, наприклад;
  • матеріал гнучкий та еластичний, що робить його одним із найбільш економних та вигідних рішень.

Де замовити стрейч плівку?

Житомиряни можуть вигідно придбати якісний харчовий стрейч у компанії «Пак-Трейд». До асортименту входить широкий вибір безпечних та екологічних пакувальних матеріалів, які при нагріванні не виділяють шкідливих токсинів. Це вироби від найкращих українських та світових компаній.

Роблячи замовлення на порталі «Пак-Трейд», житомиряни гарантовано отримують недорогу продукцію високої якості.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.