Субота, 20 Квітня, 2024

Як купити криптовалюту: 4 простих кроки

Криптовалюта вважається перспективним активом із підвищеними ризиками, який підходить для інвестицій та торгівлі. Популярність зростає завдяки нестабільності традиційних фінансових ринків та світової економіки загалом. Якщо ви хочете отримати нові знання для оперативної та якісної підготовки до купівлі крипти, то White blog стане першим кроком на шляху у світ криптоінвестицій. У ньому ви знайдете багато корисних статей, які розкажуть, як правильно торгувати.

Алгоритм дій, як придбати крипту

Якщо ви вирішили купити криптовалюту, то наступне логічне питання, як це зробити на практиці. Нижче наведено короткий посібник з процедури придбання.

  1. Аналіз ринку.

Важливо розуміти, що будь-які вкладення пов’язані з певним ризиком, проте саме крипта відрізняється особливою волатильністю. Тому перший та важливий крок – уважно розглядаємо зміни цін та визначаємо, чи зараз той самий момент для виходу на ринок тієї чи іншої монети.

  1. Вибір криптобіржі.

Якщо вам потрібна криптовалюта в Україні, купити її можна після того, як ви оберете майданчик для співпраці. При розгляді варіантів враховуйте наявність на платформі необхідного вам коіна. Відмінне рішення для українців – біржа WhiteBIT, яка пропонує великий вибір валютних пар та нижчі комісії.

  1. Відкриття облікового запису.

Якщо ви ще не маєте рахунку, його потрібно завести та поповнити. Для цього можуть використовуватись банківські перекази, дебетові картки, PayPal.

  1. Купівля криптовалюти.

Знайдіть символ відповідної вам крипти, введіть, скільки хочете придбати, система автоматично виконає розрахунок у фіатних коштах.

Реєстрація на майданчику та KYC

Після вибору платформи для роботи потрібно буде зареєструватися на ній. Це простий процес, який аналогічний реєстрації на інших сайтах: вказуєте базову інформацію про себе та електронну пошту. Деякі біржі після цього дозволяють купити криптовалюту в Україні та користуватися послугами в обмеженій кількості. Щоб перейти до повноцінного трейдингу, необхідно пройти процедуру KYC.

Це допоможе майданчику переконатися, що ви – добропорядний клієнт, який не відмиває гроші через криптотрейдинг. KYC передбачає підтвердження особи та адреси проживання за рахунок відповідних документів. Незважаючи на те, що це вимагає часу, подібна процедура вказує на надійність контрагента. Якщо на біржі відсутня KYC, це привід переживати за свої гроші.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.