Субота, 20 Квітня, 2024

Чи готові житомирські дороги до зими

В КП «УАШ» Житомирської міської ради стверджують, що житомирські дороги готові до зими. Чи так це, з’ясовував Житомир Майбутнього.

Утримання житомирських доріг взимку

Відомо, що вже заготовлена піщано-соляна суміш у повному обсязі. Синоптики прогнозують зиму 2020-2021 року відносно теплою та малосніжною. Таким чином, житомирські комунальні служби сподіваються цього року зекономити. Варто відмітити, що заготовлено 9 тисяч 600 тонн піщано-соляної суміші, котрі залишились з минулої зими. КП планують додаткову поставку 500 тонн солі.

Володимир Мазур, начальник КП «Управління автошляхів» зазначив:

«На сьогоднішній день вже тисячу тонн солі є на території підприємства, планується ще поставка 500 тонн солі і цього буде достатньо. Так як в минулому зимового сезону не була використана вся піщано-соляна суміш – вона залишилася на складі, і за станом на сьогодні 9 тисяч 600 тонн – цього достатньо для зимового періоду. Плюс ще буде чиста сіль».

Щоб прибирати вулиці Житомира від снігу та льоду у комунальників є близько 50 одиниць техніки.

Залишки 2019 року

Житомирська міська рада оприлюднила інформацію стосовно залишків протиожеледних засобів з минулого року. Це піщано-сольова суміш(майже 9,5 т) та сіль(5,1 т), бішофіт(10 870 кг) та рідкий бішофіт (2350л).

Зима 2019-2020 року у Житомирі була малосніжною. Саме завдяки цьому у житомирських комунальників вийшло суттєво зекономити: у 5 разів менше пішло піщано-сольової суміші, у 2 рази менше бішофіту, якщо порівнювати з попереднім сезоном.

КП нагадує водіям змінити шини на зимові, адже в другій половині листопада позначки термометрів можуть впасти до -5 вночі. Через мороз та тумани покриття автодоріг може бути слизьким. Така завбачливість забезпечить більш комфортні, безпечні поїздки по житомирських дорогах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.