Середа, 22 Травня, 2024

Електрички «Київ-Коростень» знову курсуватимуть: графік та ціна квитків

У зв’язку зі збільшенням попиту на напрямок «Київ-Коростень», АТ «Укрзалізниця» повідомила про їх відновлення. Житомир Майбутнього розповість детальніше про курсування даного напрямку.

Актуальні дані

На офіційному сайті АТ «Укрзалізниця» зазначено, що з 10 лютого 2022 року відновлено дві пари електричок: «Борщагівка-Коростень», «Коростень-Борщагівка», «Київ-Пасажирський-Коростень» та зворотній маршрут. Це відповідно електропоїзди №6601, №6620, № 6615 та №6634.

№6601 після Борщагівки проїжджає такі станції: Святошино, Белічі, Ірпінь, Лісна Буча, Буча, Склозавод, Ворзель, Кічеєво, Немешаєво, Клавдієво, Макійчуково, Бородянка, Хутор Гай, Загальци, Спартак, Піски, Тетерів, Макалевичі, Ірша, Пенізевичі, Щебзавод, Малин, Головки, Тішев, Іосифівка, 130 км Зупинковий Пункт, Чеповичі, Мелені, 140 км Зупинковий Пункт, Стремигород, Новаки, Шатрище, Древлянка і кінцева зупинка Коростень.

Тобто за 3 години 27 хвилин електропоїзд від Борщаговки проїжджає 34 станції, Коростень в тому числі.

Маршрут № 6615 відрізняється посадкою на станції Київ-Пасажирський, а далі проїжджає Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Борщагівку. Потім маршрут ідентичний №6601 за одним винятком. Між станцією Малин та Головки є ще одна зупинка — Пиріжківський.

Тобто за 3 години 34 хвилини електропоїзд долає 38 станцій, в тому числі Коростень.

Ціни на квитки

Замовити квиток онлайн на дані маршрути на офіційному сайті не вдається. Журналістка Житомир Майбутнього поспілкувалася з працівницею гарячої лінії АТ «Укрзалізниця» та запитала, чому не виходить замовити квиток онлайн:

«Замовлення квитків онлайн через офіційний сайт відбувається лише на регіональні маршрути. Для замовлення квитка на приміський маршрут, щоб дізнатися його вартість, варто скористатися чат-ботом. Можна придбати квитки на відновлені напрямки безпосередньо в залізничних касах».

Як замовити квитки онлайн на приміські маршрути?

Приєднавшись до чат-боту, можна купити квиток за обраними маршрутами. Вартість квитка на одного дорослого без багажу на електропоїзди «Київ-Коростень» обійдеться в 50 гривень, в обидні боки — 100 гривень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.