Субота, 25 Травня, 2024

Готуємося до спортивного сезону: друзі, пиво та онлайн-букмекери

Чемпіонат Європи вже не за горами, а отже на нас чекають нові захоплюючі спортивні турніри та перемоги наших земляків у різноманітних видах спорту. Тож не забуваймо підтримувати наших спортсменів, якщо не зі спортивних трибун, то принаймні з наших віталень.

Створіть календар спортивних подій, які вас найбільше цікавлять та поділіться ним з друзями. 

Ви, певно, погодитиметеся з думкою, що дивитися спорт у колі друзів значно цікавіше, ніж наодинці. Саме тому важливо заздалегідь погодити дати з друзями. Оберіть найважливіші для вас та ваших близьких спортивні події та створіть спільний календар для перегляду. Скористайтеся календарем спортивних подій, щоб нічого не пропустити.

Підготуйте снеки та напої

Частуйте своїх друзів легкими закусками та напоями. Якщо ви плануєте робити ставки на гроші, тоді варто обирати максимум слабоалкогольні напої, адже вам знадобиться холодний розум та увага. Та не забувайте запитати про наявність алергій та дієт своїх друзів, щоб всім було чим почастуватися. 

Знайдіть букмекера для ставок заздалегідь

Можливо на холодну голову вам і в голову не прийде думка ставити власні гроші на спорт, та у розпалі битві ви цілком вірогідно, потягнетеся за телефоном, щоб поставити на свого фаворита. До цього моменту краще підготуватися заздалегідь. Інакше ви ризикуєте натрапити на шахрайські сайти. Обирайте з переліку надійних букмекерів України, рекомендованих відомими бетінг-експертами сайту Букмекери України та обов’язково скористайтеся бонусами для новачків. Якщо ви вперше зареєструвалися на сайті букмекера, отримані бонуси допоможуть вам значно скоротити свої витрати. 

Будьте в курсі спортивної аналітики

Вам буде цікавіше слідкувати з грою, якщо ви точно знатимете про склад команд та рівень їхньої підготовки. До того ж, знання важливих подій, що передували обраному матчу, зроблять вас цікавим співрозмовником у очах інших вболівальників. Та й робити ставки буде куди безпечніше, якщо ви будете здатні точніше оцінити шанси команд на перемогу.

Визначте свій бюджет

Подумайте, скільки грошей ви готові витратити на перегляд спортивного матчу та слідкуйте, щоб витрати не перевищили цієї суми. Додайте у свій бюджет все, від напоїв до таксі для слабкодухих друзів. А найголовніше, додайте суму, на яку ви робитимете ставку та не перевищуйте її. Не розраховуйте на виграш у ставках, адже тоді вам захочеться “відіграти” програні гроші і тоді ви ризикуєте програти значно більше і зупинитися лише коли буде запізно. Не дозволяйте собі потрапити у цю пастку. 

Робіть ставки відповідально та спрямуйте свою увагу на приємному проведенні часу з друзями. 

Найближчі матчі ЧЄ для перегляду

  • Водні види спорту 11 – 21.08
  • Академічне веслування 11 – 14.08
  • Скелелазання 11 – 18.08
  • Велоспорт 11 – 21.08
  • Спортивна гімнастика 11 – 21.08
  • Триатлон 12 – 14.08
  • Настільний теніс 13 – 21.08
  • Легка атлетика 15 – 21.08
  • Пляжний волейбол 15 – 21.08
  • Веслування на байдарках 18 – 21.08

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.