Субота, 13 Липня, 2024

S.T.A.L.K.E.R. має нового власника – ним став Макс Кріппа: розкрито деталі покупки GSC Game World

Українська ігрова компанія GSC Game World, відома своїми популярними ігровими серіями “Козаки” та “S.T.A.L.K.E.R.”, оголосила про зміну власника. Новим власником компанії став бізнесмен Максим Кріппа, який придбав контрольний пакет акцій. За звітами ЗМІ, ця зміна відбулася наприкінці вересня минулого року, коли було змінено кінцевого бенефіціара компанії.

Про це інформують «Українські ІТ-новини».

Інформація про перехід власності стала відомою ще весною 2023 року, коли Віталій Волочай, співзасновник студії Maincast, вказав на Максима Кріппу як інвестора GSC Game World. Згідно з публікацією на ITC.ua, бенефіціаром студії, що має присутність в Україні та Чехії, тепер став Максим Кріппа, замінюючи Сергія Григоровича. Також було зазначено, що Тетяна Рашківська стала бенефіціаром ТОВ “МІР ІГР” і торговельної марки “GSC Game World”. Незважаючи на ці зміни, у самій ігровій студії стверджують, що суттєвих змін у діяльності компанії не відбулося.

Продаж GSC: реакція розробників Stalker

Реакція розробників зі студії S.T.A.L.K.E.R. на новину про продаж GSC Game World виявилася заспокійливою. Ком’юніті-менеджер Максим Ткаченко зазначив, що співпраця з інвестором Сергієм Кріппою почалася ще у 2020 році, і за цей час не відбулося суттєвих змін. Він також вказав, що структура угоди підпадає під нерозголошення, тож деталі залишаються конфіденційними.

Ткаченко підтвердив, що Кріппа займається розвитком різних бізнес-напрямків, але відхилив інформацію про те, що серед них є казино та бетінг. Це суперечить повідомленням деяких ЗМІ.

Засновники студії, брати Григоровичі, продовжують керувати S.T.A.L.K.E.R., а Євген Григорович залишається CEO. Ткаченко підкреслив, що підтримка інвестора є важливою для подальшого розвитку компанії, дозволяючи досягти нових висот якості і розробляти різноманітні ігри та інтелектуальні власності.

Біографія Максима Кріппи

Український бізнесмен Максим Кріппа, відомий своїми успішними інвестиціями в галузі IT, Game Development та Real Estate, набув широкої популярності як мажоритарний власник кіберспортивної команди NAVI з 2018 року. Кріппа також здійснив успішні інвестиції в GSC Game World, студію, що розробляє надзвичайно популярну гру S.T.A.L.K.E.R.

Максим Кріппа відзначається своїм впливом у кіберспортивній галузі, що дозволило йому укласти успішні угоди, включаючи інвестиції в українську компанію кіберспортивних трансляцій Maincast. Його авторитет та досвід сприяють розвитку цієї галузі в Україні.

Кріппа також активно займається благодійністю через свій фонд MK Foundation, який спрямований на підтримку Сил оборони України. Він особисто розробив стратегію фонду, спрямовану на підтримку національної безпеки та надання ефективної допомоги Збройним Силам України.

Щодо ігрової студії GSC Game World, Максим Кріппа став її власником, спираючись на спадщину засновника компанії, українця Сергія Григоровича, який створив популярну серію ігор S.T.A.L.K.E.R. Нова гра цієї студії, S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, має бути випущена на початку 2024 року, що викликає значний інтерес серед геймерів та шанувальників цієї франшизи.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.