Вівторок, 16 Липня, 2024

Як здати на високий бал ЗНО

Більшість учнів мріють вступити в хороший вищий навчальний заклад, бажано, безкоштовно. Обравши хороші, якісні курси підготовки до ЗНО, у вас вийде скласти екзамен на бажаний бал.

Курси чи репетитор

Це запитання, на яке кожний має відповісти сам, але по цілому ряду критеріїв виграють все ж курси. Варто оцінити кожний параметр окремо.

  1. Під час навчання всі учні відчувають індивідуальний підхід. Головне, при виборі курсів, віддавати перевагу навчанню в невеликих групах, адже таким чином, навчання проходить з більшою ефективністю.
  2. Під час підготовки до ЗНО важливо детально розбирати завдання пробних ЗНО минулих років, а також працювати над помилками. З репетитором учень спочатку проходить навчальну програму, а лише потім приступає до цього пункту. На курсах це обов’язкова складова успіху.
  3. На платформі «На Урок» викладають лише перевірені викладачі, кращі з кращих. Наприклад, обираючи репетитора для себе, користувач орієнтується на відгуки знайомих, або шукає в інтернеті вільних вчителів.
  4. Заняття на курсах проходять в онлайн-режимі. Якщо в учня не виходить бути присутнім, завжди можна переглянути урок в записі, що дуже зручно. Також, можна повторно пройти урок.
  5. Курси – це більш вигідний варіант, ніж заняття з репетитором.

Варто додати, що школярі розпочинають підготовку до ЗНО з 10 класу, або ж з початку 11 класу. Дехто відкладає це до другого півріччя 11 класу.

Комплексна підготовка до ЗНО

Учень, обравши хороші, якісні курси підготовки до ЗНО, отримає:

  • теоретичний матеріал в повному обсязі. Завдяки тому, що викладачі розповідають все коротко, «без води», набагато швидше сприймається матеріал;
  • розв’язання завдань в форматі ЗНО теж сприятиме успішній здачі екзамену;
  • учень розумітиме, які критерії оцінювання, які максимальні бали можна отримати та за що;
  • викладачі «На Урок», наприклад, розповідають про маленькі хитрощі, а також про застосування спрощених алгоритмів, котрі допоможуть успішно здати ЗНО.

Величезна кількість учнів бояться ЗНО, і це цілком природньо. Але готуючись до випробування, вирішуючи завдання в цьому форматі регулярно, ви зможете вступити до бажаного навчального закладу.

Ефективність курсів підготовки «На Урок»

Курси підготовки до ЗНО «На Урок» вже на практиці показали свою ефективність. Передусім мова йде про те, що середній бал учнів, котрі займалися та здали екзамени, складає 179 балів.

Ефективність навчання залежить не тільки від якісного викладання, наповнення ресурсу, але й від бажання самого учня. Фахівці «На Урок» разом з учнями проходять вивчений матеріал, приділяючи час саме практиці, а не лише теорії. Підходячи до запитання комплексно, можна досягти набагато кращих результатів. І так, без бажання самого учня також нічого не вийде.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.