Субота, 25 Травня, 2024

5 причин, чому потрібно здавати макулатуру

Більшість відходів — це паперові вироби. Чому так важливо здати макулатуру? І де це можна зробити житомирянам? Про все це варто дізнатися докладніше.

Основні причини

Це п’ять простих та зрозумілих кожному причин того, які можливості відкриваються завдяки цьому нескладному кроку. Здати макулатуру легко і доступно кожному.

  1. Проблема захаращення. Переконані, що з цим стикаються чимало офісів, компаній, і не тільки. Регулярний збір та вивіз непотрібної макулатури допоможе очистити робочий простір, надати йому більш охайного вигляду. Якщо мова йде про офіс, то паперове сміття може безцільно накопичуватися роками. Пора вжити заходів.
  2. Командний дух. Залучення співробітників, їх участь у роздільному зборі допомагає згуртуватися, займаючись єдиною справою. Це прищеплює екологічну відповідальність та акуратність.
  3. Економія природних ресурсів. Наприклад, з переробленої макулатури набагато простіше отримати новий чистий аркуш паперу, будматеріали, упаковки і т. д. При цьому користувач жодної втрати якості не помітить.
  4. Напрямок вибрано – екологічність. Здача макулатури допоможе зробити значний внесок у збереження лісів. Адже відомо, що однією із глобальних проблем сучасності є знеліснення.
  5. Економічне рішення. Наприклад, здавши макулатуру як вторинну сировину, можна на цьому ще й заробити. На підсумкову суму впливають певні параметри.

За статистичними даними, приблизно 30% усієї макулатури надходить від звичайних громадян, а 70% – це відходи промислових, комерційних підприємств.

Від чого залежить ціна макулатури?

На вартість макулатури як вторинної сировини впливають такі складові:

  • вага та обсяг відходів, тобто, скільки відходів;
  • категорія та рівень забрудненості макулатури;
  • якісні характеристики;
  • умови транспортування, доставки.

Якщо мова йде про велику партію паперових відходів, тоді вивезення макулатури найчастіше проходить за допомогою власного транспорту компаній, що спеціалізуються на цьому.

У середньому, ціна на прийом макулатури на українських підприємствах коливається в межах 3-7 грн/кг.

Куди здати макулатуру?

Житомирянам буде вкрай цікавою дана інформація. Компанія «Plastiker» є ключем до забезпечення екологічності бізнесу, адже сприяє раціональному використанню вторинних ресурсів.

Це надійний та перевірений бренд, який успішно функціонує на українському ринку понад 5 років. Її діяльність спрямована на покращення якості та рівня комфорту людей, компанія працює для максимального збереження навколишнього середовища.

У Житомирі працює філія компанії, тому кожен має змогу звернутися за допомогою до стабільної та орієнтованої на довгострокову співпрацю компанії.

Питання збереження екології лісу дуже актуальне. Якщо хоча б чверть людей з усієї планети будуть екологічно орієнтованими, наприклад, складатимуть непотрібний папір на макулатуру, тоді екологічна ситуація в рази покращає. Це істотний внесок у чистоту нашого довкілля.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.