Субота, 25 Травня, 2024

Акумулятори для ліхтариків. Що враховувати під час їх вибору?

Сьогодні ліхтарик має особливу цінність, оскільки енергосистема країни працює нестабільно. Напевно вже кожну людину на озброєнні є автономним джерелом світла, що працює від батарейок або акумуляторів. Так як покупка одноразових елементи при частому використанні ліхтаря може сприяти освіті величезної “дірки” в сімейному бюджеті, то багато користувачів все ж таки віддають перевагу АКБ, що перезаряджаються. Однак і акумулятор має слабкі місця. Внаслідок неправильного зберігання або некоректної експлуатації він може раптово вийти з ладу. Тому необхідно заздалегідь подбати про повну справність ліхтаря та мати в запасі нову батарею. Благо, дефіциту на цей вид запчастин ринок сьогодні не відчуває. Єдине, чого слід остерігатися, це підробок, які можуть підкупити своєю “солодкою” ціною.

Основні параметри, на яких слід звернути увагу під час пошуку акумулятора для ліхтаря

  • Місткість

Це основний показник, від якого залежить час автономної роботи ліхтаря однією зарядці. Відповідно чим більше mAh міститься в акумуляторі, тим довше зможе працювати пристрій в автономному режимі.

  • Напруга

На етикетці батареї вказаний робочий вольтаж батареї і він обов’язково повинен відповідати параметрам ліхтаря, інакше пристрій або не включитися, або вийде з ладу його електронна начинка, тому краще не експериментувати.

  • Технологія

Більшість сучасної техніки працюють автономно завдяки Li-Ion або Li-Pol акумуляторам, проте ліхтарі яким більше 2-3 років можуть харчуватися від менш ефективних Ni-Cd батарей.

Де придбати акб для ліхтарика?

У продажу зустрічається дуже багато продукції сумнівної якості, тому, щоб не ризикувати, слід користуватися перевіреними ресурсами. На цьому сайті https://www.aks.ua/uk/catalog/akkumulyatory-i-batareiki/naznachenie/dlya-fonarika є широкий асортимент акумуляторів для ліхтарів за доступними цінами. У каталозі товарів представлені як оригінальні аксесуари, так і відмінні копії батарей від перевірених виробників.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.