Понеділок, 22 Липня, 2024

Чим відрізняються суші та роли?

Ці страви користуються неймовірною популярністю серед українців. Це цілком зрозуміло. Наприклад, https://sushi-pizza39.com.ua/sushii пропонує смачні суші та роли, виготовлені лише зі свіжих та якісних інгредієнтів. Житомирянам буде цікаво дізнатися, в чому ж різниця між двома популярними стравами.

В чому ж різниця?

Ось декілька ключових відмінностей.

  1. Інгредієнти. Однаковими складовими в стравах є рис з високим вмістом глютена, рисовий оцет та сіль, соєвий соус. Обов’язково в склад входять водорості норі та морепродукти. А тепер про відмінності. Для суші використовують лосось, креветки, восьминіг, вугор, наприклад. Начинка для ролів може бути будь-якою. Це вже варіант, де можна проявити фантазію. Часто зустрічаються варіанти з сиром, овочами.
  2. Особливості приготування. В цьому процесі також є суттєві відмінності. Суші готують за спеціальною технологією: роблять заготовки подовженої форми та кладуть на них рибу. Роли ж готують в https://sushi-pizza39.com.ua/sushii/rolls-39/ по-іншому. Сушисти розкладають рис на водорості, рівномірно по одному краю розподіляють начинку та загортають все за допомогою бамбукового килимка. Далі роли розрізають на декілька однакових шматочків.
  3. Через різне приготування, склад інгредієнтів, відрізняється також зовнішній вигляд суші та ролів. Суші мають подовжену форму зі шматочком риби наверху, а роли схожі на рулети. Цікаво, що сучасні сушисти пропонують не лише круглі роли, але й квадратні.
  4. Відрізняється також спосіб подачі. Суші потрібно подавати одразу після приготування. Закуска максимально розкриває смак тоді, коли  температура страви дорівнює температурі тіла. Роли перед подачею зберігають в холодильнику для того, щоб легше розрізати та подавати на стіл.
  5. Ще одна відмінність – це ціна. Наприклад, суші продаються окремо, тому ціна в прайсі буде вказана за 1 штуку. Роли продаються порціями, тому їх набагато вигідніше купувати.

Як замовити суші та роли?

Надійний та перевірений сервіс Sushi Pizza 39 пропонує лише найсмачніші та найсвіжіші суші та роли. Найпопулярнішими позиціями є Філадельфія, Каліфорнія, Макі, Гарячі роли, Дракони. Завдяки тому, що є суші доставка, ви зекономите свій час та гроші, приємно проведете дозвілля.

Для замовлення суші Тернопіль варто зателефонувати за контактним номером телефону чи оформити замовлення на сайті.

Хіба потрібний привід, що себе побалувати? З Sushi Pizza 39 це зробити легко та доступно, достатньо замовити роли в Тернополі або ж обрати суші.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.