Субота, 25 Травня, 2024

Переваги та особливості матраца топера

Купили новий матрац чи диван, але в останні дні почали прокидатися з болями у спині та думаєте, що погано відпочиваєте? Топпер – гарний вибір, щоб надати ліжку більше комфорту та потрібний рівень жорсткості. Найкращі варіанти представлені в інтернет-магазині MatroLuxe за посиланням https://matroluxe.ua/matrasy-toppery.

Сфера використання

Не всі матраци створені рівними. Для корекції наявних недоліків можна придбати топер. Він запобігає попаданню кліщів, бактерій та мертвої шкіри на матрац, підтримуючи гігієну довше. Топпери зазвичай знімаються, що дозволяє краще чистити м’які меблі або матрац.

Топпер також незамінний, якщо потрібне місце для гостей. З його допомогою можна організувати ліжко навіть на зрушених кріслах. Зверніть увагу, що не всі вироби можна скручувати чи складати. Поліуретанові вироби ламаються на згинах, та якщо з кокосової койри мають недостатній рівень гнучкості. У цьому випадку незамінний синтепон, пінополіуретан або холкон.

Рекомендації щодо вибору

Перед тим як купити топпер слід вивчити основні критерії, щоб придбати найбільш підходящий варіант:

  • Товщина та матеріал: 2-5 см. Виготовлений з латексу, щоб зробити матрац м’якшим та еластичнішим. В’язкопружний матеріал жорсткіший.
  • Фіксація: більшість топерів кріпляться до матраца за допомогою гумових стрічок, які розташовані під ним на всіх чотирьох кутах. Також передбачені інші типи захватів, які є міцнішими. Але найбільш популярним варіантом є гумки.
  • Очищення: з деяких топерів внутрішня частина може бути вилучена для очищення, що дозволяє завжди мати свіжий і чистий чохол.
  • Гарантія: як і звичайні матраци, топери мають гарантію близько 5 років.

Також слід враховувати варіант очищення. Виріб повинен періодично піддаватися пранню: деякі моделі дозволяють витягувати наповнювач, щоб можна було випрати верхній шар окремо.

Від наматрацника топпер відрізняється сферою використання – призначений для згладжування нерівностей спального місця, виріб пом’якшує основу або робить його жорсткішим. Наматрацники бувають вологовідштовхуючими, а топпери – ні.

Матеріал виготовлення

Топпер є справжнім порятунком для орендованих квартир і дач. Він незамінний для розкладних диванів, що складаються з кількох секцій та частково продавлених матраців.

Матеріали мають вирішальне значення для топера, вони повинні відповідати масі тіла та позі сну. Основні варіанти виготовлення:

  • В’язкопружний: поверхня «слухає» тіло і підлаштовується під нього. В’язкопружні матраци зручні для тих людей, які сплять на боці або воліють спати в дуже теплих приміщеннях, тому що матеріал є теплозберігаючим.
  • Латексні: також підходить до тіла, як в’язкопружний. Він ідеально підходить для людей, які сплять на спині або животі, тому що є більш пружним.
  • Пінополістирол: це м’який та економічний матеріал, що запам’ятовує форму тіла.

Як правило, матраци топпери використовуються, щоб зробити матрац більш м’яким та зручним. Всі вироби, які представлені в каталозі, мають докладний опис. За потреби можна звернутися до нашого менеджера за телефоном.

Інтернет-магазин «МатроЛюкс» пропонує купити матрац топер за найкращими цінами в Україні. З нашою допомогою спальне місце стане максимально зручним. Пропонуємо великий вибір якісних виробів для дітей та дорослих. На всі товари надаємо гарантію. У нас передбачено кілька способів оплати та доставки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.