Неділя, 16 Червня, 2024

SEO-просування сайтів в Україні. Як наростити органічний трафік?

Це питання хвилює багатьох, а реалізується за допомогою просування сайтів в Google, інших пошукових системах. Житомирянам буде корисно дізнатися більше про SEO-просування сайтів в Україні на https://artjoker.ua/uslugi/prodvizhenie-sajta/. Це комплекс дій, направлених на внутрішню та зовнішню оптимізацію задля досягнення бажаного результату.

Детальна оцінка проєкту

Перед початком пошукового просування важливо отримати попередню оцінку проєкту. Цим займаються спеціалізовані компанії, наприклад, «Artjoker». У цілому, це перший крок знайомства з бізнесом, завдяки якому вдається:

 • отримати список критичних проблем, помилок на сайті. Їх аналіз та розуміння допоможе вплинути на працездатність сайту, особливо, після виправлення;
 • аналіз ніші та конкурентів у пошуковій видачі. Компанія під час СЕО-аналізу досліджує нішу в цілому та виявляє необхідні для опрацювання проблеми. Перевагою цього є реальний шанс обігнати суперників та бути кращим;
 • компанія аналізує посилання профілю, тобто дивиться на кількість та якість донорів, надаючи практичні рекомендації стосовно оптимізації посилальної маси;
 • розробка чіткого плану щодо пошукової оптимізації, а також просування сайтів. Під час СЕО-аналізу компанії описують перспективи проєкту.

Завдяки цій оцінці компанія може назвати ціну SEO-просування сайту. На цю важливу характеристику впливає ряд факторів, наприклад, вихідний стан проєкту, його масштаб, чи обсяги контенту, тощо.

Чому варто спробувати?

Ось декілька ключових переваг замовлення SEO-просування сайтів в Україні.

 1. Просування сайту замовника в топ.
 2. Природне зростання рівня відвідуваності за цільовими запитами.
 3. Висока конверсія.
 4. Збільшення прибутку.

Зазвичай, СЕО-просування здійснюють завдяки декільком етапам. Спочатку відбувається СЕО-аудит сайту, початок робіт, далі – збір сематики сайту та лінкбілдинг. Наступними важливими етапами є активні роботи над сайтом, контроль та подальше масштабування. Кожний з етапів, зазвичай, займає близько місяця.

Як замовити SEO-просування?

Житомирянам достатньо перейти на офіційний сайт «Artjoker» та заповнити онлайн-форму з вказанням наступних даних:

 • ваше ім’я та номер контактного телефону;
 • електронна пошта замовника;
 • додайте ваш сайт;
 • додайте повідомлення, наприклад, якого результату бажаєте досягти.

Тож, це дійсно просто. Є варіант зв’язку за контактним номером телефону, коли замовник може обговорити та з’ясувати всі питання, надіславши клієнту повну інформацію про проєкт для оцінки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.