Четвер, 13 Червня, 2024

Стильне освітлення для вашого будинку

Розміщення правильних освітлювальних приладів у кімнаті є ключовим аспектом у процесі створення стильного та унікального інтер’єру. Звичайно, багато хто з нас звертається до послуг дизайнерів, які вирішують, яке освітлення буде в будинку чи квартирі. Але якщо ви вирішили оформити інтер’єр свого житла самостійно, то магазин КупиСтул з радістю допоможе розібратися в різних видах освітлювальних приладів, а також підібрати найкращі лампи, люстри та світильники саме для вас.

Види освітлювальних приладів

У каталозі нашого онлайн-магазину зібрано всі види освітлювальних приладів, які можуть знадобитися під час створення освітлення для домашнього, офісного чи громадського простору. А саме:

 • настільні лампи;
 • торшери;
 • настінні світильники та бра;
 • Настельні світильники;
 • люстри та підвісні світильники;
 • точкові світильники та споти;
 • трекові системи.

Тут ми не будемо докладно зупинятися на кожному виді освітлення, але якщо у вас виникли питання, то ви завжди можете уточнити всі моменти у наших досвідчених консультантів.

Як вибрати форму світильника

Усі освітлювальні прилади можна згрупувати за їхньою чисто візуальною складовою, а саме – формою абажура або плафона. На нашому сайті ви знайдете сучасні та якісні світильники найрізноманітнішої форми.

 • Квадратні та прямокутні. Для дизайну світильників найчастіше використовують квадратну або прямокутну форму. Ця форма вважається універсальною, оскільки вона добре вписується в більшість інтер’єрів.
 • Барабан. У формі барабана найчастіше виконуються люстри, підвісні світильники, настільні лампи та торшери. Така форма добре підходить і для класичного, і сучасного інтер’єру. Залежно від матеріалу плафона ця форма створює концентрований потік світла, тому освітлювальні прилади такої форми часто розміщують над обіднім столом чи ліжком.
 • Ампір. Цю форму часто мають класичні люстри. Люстра ампір відрізняється багаторівневим або каскадним дизайном, що створює привабливий візуальний ефект. Така форма ідеально підходить для приміщення у класичному чи американському стилі з високими стелями.
 • Багатокутник. Світильники складної геометричної форми створюють у кімнаті неповторну атмосферу. Вони мають неймовірно стильний вигляд та підходять для більшості сучасних інтер’єрів.
 • Лінійна форма. Лінійні світильники мають гладкий та витягнутий силует, можуть бути виконані в один або кілька рядів. Сучасний мінімалістичний простір з чистими та простими лініями ідеально підходить для світильників лінійної форми.
 • Сфера. Сферична форма плафона використовується практично всім типів освітлювальних приладів. Бра, люстри та настільні лампи у формі сфери нададуть приміщенню затишний та завершений вигляд.
 • Купол. Світильники з куполоподібним плафоном або абажуром чудово виглядають на кухні або в їдальні, вони створюють інтимну атмосферу над обідньою зоною, яка сприяє розслабленню та комфортному прийняттю їжі. Найкраще такі світильники підійдуть для приміщення у стилі класика чи модерну.
 • Багаторівнева форма. Багаторівневі світильники мають як мінімум два різні рівні освітлення, створюючи потужний візуальний ефект, який найкраще поєднується з традиційною або гламурною естетикою. Багаторівневі люстри займають багато місця, тому їх розміщують у великому просторі з високими стелями.

Кращі світильники у магазині КупиСтул

Запрошуємо вас відвідати наш онлайн-магазин, де ви зможете легко та без проблем підібрати освітлення для свого будинку. Крім того, багато позицій представлено у нашому шоурумі, який знаходиться у місті Київ за адресою вул. Зарічна, 1 Б. Крім освітлювальних приладів, у нас ви знайдете всілякі види меблів, а також матраци, дзеркала та багато інших товарів для вашого будинку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.