Неділя, 16 Червня, 2024

Як обрати ефективні краплі в ніс? Поради щодо назальних засобів

Закладеність носа суттєво погіршує якість життя. Варто розібратися із причинами риніту, а також з переліком ефективних препаратів. Наприклад, житомиряни часто обирають Ізофра спрей, проте є й інші засоби. Варто розібратися детальніше з порадами стосовно вибору найбільш ефективних засобів для носа.

Чому виникає риніт?

До ймовірних причин виникнення нежитю відносять:

  • вірусні інфекції, вплив хвороботворних мікроорганізмів;
  • переохолодження;
  • пересушене повітря, алергени чи звикання до судинозвужувальних препаратів;
  • гормональні зміни, період вагітності;
  • сигаретний дим.  

Звичайно, перелік причин виникнення риніту можна продовжувати й далі, проте важливо не це. Потрібно виявити причину появи недуга, щоб не допустити серйозних ускладнень та вилікуватися.

Риніт буває гострим (з інфекційною природою), хронічним (тривала закладеність носа), алергічним (викликаний алергенами), інфекційним (спровокований вірусами та бактеріями). Виділяють також риніт змішаного типу.

Фактори вибору засобів

Важливо розібратися у різноманітті лікарських препаратів від риніту, проконсультуватися з лікарем, щоб зробити правильний вибір. Ось декілька важливих факторів.

  1. Яка причина виникнення нежитю? Наприклад, при алергії потрібні антигістамінні краплі, а якщо нежить викликаний вірусом, тоді потрібні противірусні краплі.
  2. Враховуйте вік пацієнта. Наприклад, судинозвужувальні краплі не рекомендують використовувати дітям до 2 років.
  3. Тривалість нежитю. Якщо цей стан хвилює вас більше тижня, а засіб, яким ви користуєтесь, не допомагає, тоді потрібно негайно звернутися до лікаря.
  4. Важливо враховувати інші захворювання пацієнта, якщо такі є. Це важливо при захворюваннях серця чи артеріальній гіпертензії.

Як правильно використовувати назальні засоби?

Важливо перед застосуванням назальних засобів промити ніс за допомогою сольового розчину. Річ у тому, що така підготовча процедура допоможе в очищенні носу від зайвого слизу та бактерій.

Далі необхідно нахилити голову вперед та ввести краплі в ніс, прикриваючи при цьому ніздрю, в яку вводите краплі. Після цього закрийте рот і дихайте через ніс.

Перед використанням тих чи інших назальних засобів важливо ознайомитися з інструкцією, адже надмірне використання таких препаратів здатне викликати звикання або ж погіршення стану.

Просте та швидке онлайн-замовлення

Один із ефективних назальних засобів – це Ізофра спрей. Засіб використовується при захворюваннях верхніх дихальних шляхів інфекційно-запального характеру. Це може бути риніт, синусит, ринофарингіт чи запальні процеси після хірургічних операцій.

Житомиряни зможуть замовити в онлайн-режимі не лише Ізофра спрей, але й інші ефективні назальні засоби. До переваг такого вибору відносять швидкість, доступність, зручність та цілодобову підтримку менеджерів порталу. В Аптеці 911 вказаний контактний номер телефону, по якому ви можете зателефонувати та задати питання, які вас хвилюють.

Не варто терпіти нежить, синусит чи нехтувати закладеністю носа, ефективні назальні засоби допоможуть вирішити проблему. На сайті Аптеки 911 ви знайдете все необхідне.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.