Середа, 22 Травня, 2024

Як вибрати дитячий матрац? Головні рекомендації

Для правильної організації здорового відпочинку дитини, важливо підібрати ліжко та якісну постільну білизну, подушку з ковдрою. Велику роль має також дитячий матрац. Сучасні виробники пропонують величезний асортимент, питання в тому, як не розгубитися серед усього цього достатку, і зробити правильний вибір.

Топ головних рекомендацій

  1. Житомирянам варто спочатку підібрати кілька виробників. Враховуйте репутацію компанії, відгуки покупців, наявність детального опису до кожної одиниці, наприклад.
  2. Потрібно визначитися з бюджетом. Йдеться про приблизну суму, яку ви готові виділити для покупки якісного дитячого матраца.
  3. Вимоги: наповнювач, розмір та товщина матраца, матеріал чохла та інші характеристики.
  4. Таким чином, ви зможете вибрати декілька моделей. Якщо складно віддати перевагу тому чи іншому варіанту, завжди можна проконсультуватися з менеджером.

Наповнювачі в дитячих матрацах

Це той параметр, який впливає на ціну та комфорт. Виділяють штучні, комбіновані та натуральні наповнювачі. Найкращим варіантом для дитячого ліжка вважається матрац з натуральною «начинкою», адже такий вибір відрізняється екологічністю та безпекою. Варто розглянути кілька популярних варіантів:

  • кокосова плита вважається натуральним та гіпоалергенним ущільнювачем, що характеризується підвищеною жорсткістю;
  • латекс відрізняється пружністю та відсутністю синтетичних добавок чи домішок. Моделі з такого натурального матеріалу прослужать справді довго;
  • подарує комфортний та здоровий сон дитині матрац із латексованої кокосової койри. Цей матеріал характеризується жорсткістю і водночас еластичністю.

Розмір та товщина, жорсткість матраца

Для малюків оптимальною вважається висота виробу 13-14,5 см, а для школярів та підлітків – 16-18 см (якщо це ортопедичний матрац, то 22-25 см).

Жорсткість матраца може бути:

  • підвищеною. Хоча цей варіант не вважається найкомфортнішим, але гарантує надійну підтримку хребту;
  • помірною. Даний варіант користується найбільшою популярністю через комфорт та підтримку хребта, мінімізацію ризику викривлення;
  • низька. Останній варіант підійде для 8-16 років, а також людей старшого віку.

Де замовити якісні дитячі матраци?

Для учня початкової школи норма сну на добу становить 10 годин, а середньої школи — 9,5. Середній показник норми сну для немовлят коливається не більше 15 годин. Тому так важливо ретельно та відповідально підходити до вибору дитячого матраца.

На порталі інтернет-магазину фабрики «Шарм» житомиряни матимуть змогу ознайомитися з різновидами дитячих матраців. Зручна система пошуку по каталогу допоможе в цьому, адже заощадить час на пошук бажаної моделі. Вироби, представлені на сайті «Шарма», гіпоалергенні та повністю безпечні, характеризуються хорошими експлуатаційними якостями. Має значення також особливість, якість пошиття та естетичність матраца. Фабрика «Шарм» все це гарантує, як і можливість виготовити дитячий матрац з огляду на індивідуальні побажання замовника.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.