Субота, 25 Травня, 2024

Як вибрати тепловізорний приціл? Огляд популярних моделей

Цей високотехнологічний пристрій користується величезною популярністю. Це хороший варіант для прицільної стрільби, наприклад, коли мисливець не залежить від поганої погоди. Якісний тепловізор hikmicro в Україні впорається із завданнями виявлення, розпізнавання та ідентифікації на відмінно.

Що враховувати під час вибору?

Ось основні параметри, що мають значення.

  1. Характеристика роздільної здатності теплового датчика. Від цього показника залежить деталізація картинки. Експерти для полювання радять обирати 384х288 рх.
  2. Крім деталізації зображення, має значення також частота оновлень. Тут вже варто відштовхуватися від цілей покупки: для спостереження достатньо 25 Гц, якщо мова йде про відеозапис, тоді потрібно не менше 50 Гц.
  3. Який спектральний спектр? Оптимальним значенням вважається 8-14 мікронів.
  4. Не слід забувати про розмір пікселя на матриці. Оптимальним значенням, наприклад, на порталі https://grand-pulsar.com.ua/teplovizory, вважається 12,17 мікрон, 25 мікрон.
  5. Дальність. Для полювання підійде 200 м (для відстеження дрібної дичини), 800 м (для великої).

Огляд Pulsar Talion XQ38

Це яскравий представник від популярної компанії «Pulsar». За допомогою даного тепловізорного прицілу користувач зможе знаходити тварин навіть на великих відстанях, швидко ідентифікувати мету та стежити за нею. Приємно, що час доби та погодні умови не стануть на заваді.

Прилад досить потужний, адже може працювати до 9 години на одному заряді, навіть у складних погодних умовах зберігається максимальна деталізація картинки. Модель цього типу може похвалитися таким: 9 прицільних форм і колірних режимів, «картинка в картинці», різноманітність палітри кольорів.

Дізнатися більше про характеристики приладу можна на онлайн-порталі https://grand-pulsar.com.ua/teplovizionnyj-pricel-pulsar-talion-xq38-new. Пристрій включає сучасну теплову установку, тобто користувач може розраховувати на максимальну якість.

Огляд тепловізорів HikMicro

Прилади цієї моделі характеризуються сучасним, і навіть великим функціоналом. Це техніка високої якості за прийнятною ціною, яку просто використовувати попри погодні умови.

До експлуатаційних характеристик тепловізорів лінійки відносять компактність та легкість. Прилад витривалий до різних перепадів температури, у тому числі і до агресивних. Корпус виготовлений із високоміцного матеріалу, що вбереже прилад навіть у разі падіння. Пристрої бренду можуть працювати до 7 годин при повному завантаженні та запиті.

Де замовити тепловізорний приціл?

Можна впевнено сказати, що найбільшою популярністю в українській аудиторії користуються такі моделі:

  • від литовських компаній, це «Pulsar», а особливо лінійки «Helion» та «Axion»;
  • від китайського виробника. Це такі бренди, як «Hikmicro», «Infiray», «Guide»;
  • кишенькові тепловізори. Це пристрої, призначені для Android-і IOS-пристроїв. Яскравим прикладом такого типу є «Seek Thermal».

Житомиряни в інтернет-магазині «Grand Pulsar» зможуть підібрати якісний та надійний пристрій за доступною ціною. В асортименті представлені як доступні, так і дорожчі моделі. Відгуки реальних покупців також допоможуть вам у виборі, а при необхідності консультанти офіційного представника в Україні підкажуть, дадуть відповіді на питання, що хвилюють вас.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.