Субота, 25 Травня, 2024

Який фільтр із зворотним осмосом краще?

Кожен хоч раз замислювався над якістю тієї води, яку ми вживаємо щодня. Застосовуючи її, ми готуємо страви, напої, п’ємо у чистому вигляді. Використовуючи зворотний осмос Koer, можна бути впевненим в якості води. Житомирянам буде корисною інформація щодо того, як зробити цей вибір, і де можна фільтр зворотного осмосу купити.

Система зворотного осмосу: коротко про головне

Багатьох цікавить, насамперед, що таке зворотний осмос. Цей метод очищення води швидко набув популярності, адже при його застосуванні розчин проходить під тиском через синтетичну мембрану. Таким чином, саме в цьому елементі затримується до 98% домішок, мінеральних солей.

Вперше заговорили про систему у 50-х роках 20 століття. З того часу багато що змінилося. Зараз як у приватних будинках та квартирах, так і на промислових підприємствах користується затребуваністю така послуга, як встановлення фільтра зворотного осмосу.

Критерії вибору фільтра зворотного осмосу

  1. Важливо визначитись із рівнем забруднення води. Краще взяти зразок та перевірити її склад за основними показниками.
  2. Необхідно розуміти, скільки ви приблизно води щодня споживаєте. А також, зі скількох людей складається ваша родина.
  3. Які вимоги щодо рівня фільтрації.
  4. Яка модель потрібна, можливо, вам підійде зворотний осмос із мінералізатором.
фильтр обратного осмоса

Найкращі фільтри зворотного осмосу

Житомиряни можуть в інтернет-магазині інженерної та побутової сантехніки «Yorsh» замовити найкращі фільтри. Особливої ​​довіри з боку користувачів заслуговують такі моделі:

  • KOER KV.07A ARCTIC 7. Ця система очищення води зворотний осмос здатна очистити воду до 99%, а її продуктивність досягає 300 л/добу. Характеризується сьомим ступенем очищення;
  • KOER KV.08A ARCTIC. Ця модель здатна видалити з води всі шкідливі домішки. Бактерії та віруси також входять до цього числа. Користувач отримує воду з покращеним смаком, кольором, запахом. Продуктивність прирівнюється також до 300 л/добу, але відрізняється восьмим ступенем очищення, адже застосовується ультрафіолетовий знезаражувач.

Ціни на системи залежать від щаблів очищення. На офіційному сайті «Yorsh» можна знайти справді привабливі пропозиції. Встановлення фільтра зворотного осмосу, безумовно, покращить якість води. При виборі зважайте на основні критерії та власні вподобання.

Важливо також пам’ятати про необхідність правильної установки системи, а також про своєчасну заміну ключових елементів.

фильтр обратного осмоса

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.