Середа, 22 Травня, 2024

Який кабель краще обрати для домашнього використання?

Бажаючи отримати високу швидкість інтернету, варто подумати не лише про хороший роутер. Переважна більшість користувачів приділяє другорядну роль іншим компонентам. Житомирянам слід купити кабель, який відповідатиме всім запитам.

Ключові питання: що потрібно знати під час вибору кабелю

  1. Якого перетину кабель необхідний для навантаження. Не завадить у всякому разі запас, але у міру.
  2. Користувачі стикаються з дилемою: мідний або алюмінієвий кабель вибрати. Мідь вважається матеріалом, що не так швидко ламається, здатний витримати до 80 вигинів, а алюміній до 12. Закладаючи кабель у стіну, це не має великого значення. При цьому ціна алюмінієвого кабелю приблизно втричі менша.
  3. Гнучкий або жорсткий кабель вибрати. Під поняттям “жорсткий” кабель мається на увазі кабель з моножилою, в “гнучкому” – багатодротяна жила. Тут варто відштовхуватися від призначення та вподобань електрика, наприклад.
  4. Ізоляція та оболонка кабелю. Слід надавати перевагу варіанту – подвійний ізоляції. Якщо порівнювати з одинарною, то термін служби такого кабелю сягає 15 років, а в подвійній ізоляції – до 30 років.
  5. Наступне питання – інтернет кабель. Найкраще запитати свого оператора, який кабель вам закладати в стіну.
  6. Ще один важливий момент – потрібно заздалегідь визначитися з типом кабелю. Адже від цього параметра залежить максимальна відстань передачі сигналу, пропускна здатність та рівень захисту. Важко зустріти кабелі 1-4 категорії, адже це застарілі формати. Найбільш поширеним вважається тип кабелю 5е, його максимальна пропускна спроможність – 1000 Мбіт/с, а дистанція може досягати 100 метрів. Можливо саме тому більшості користувачів підходить цей варіант.

Якість кабелю: можна самому визначити?

Для перевірки якості кабелю можна використовувати такі методи:

  • зігнути і випрямити кілька разів кабель. Якщо зламу не буде, швидше за все, це якісний виріб;
  • якісний матеріал легко гнеться та не пружинить при цьому;
  • колір. Наприклад, мідна, алюмінієва жила на зачищеному кабелі зазвичай яскравого кольору. Неоднорідне забарвлення, наявність темних плям вказує на те, що кабель виготовлений не з електротехнічної міді.

Щоб бути впевненим на 100% в якості кабелю, слід віддавати перевагу надійним виробникам, а також замовляти продукт на перевірених ресурсах.

Де замовити якісний кабель

Житомиряни зможуть не лише познайомитись з асортиментом «Electronoff», а й порівняти ціни. Ресурс справді надійний та перевірений роками, адже успішно функціонує з 2011 року. За цей час інтернет-магазин напрацював досвід, відповідну репутацію та аудиторію покупців. Можна виділити багато позитивних сторін такого співробітництва, але краще один раз перевірити самому.

Якщо у користувача виникнуть запитання або складнощі з вибором, завжди можна звернутися за допомогою до консультанта. Доступно до перегляду відео, яке також допоможе визначитись.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.