Субота, 20 Квітня, 2024

“ITLab Studio”. Один з набоїв в цифровій обоймі Житомира 

Цифровий всесвіт стрімко та безперервно розвивається, сучасні технології оточують нас ледь не на кожному кроці. Цифровий всесвіт настільки міцно вкоренився в нашу буденність, що без нього неможливо уявити існування людства. 

Лишень розплющивши очі зранку, ми чи не одразу стикаємося з технологіями, взявши до рук смартфон, згодом вмикаємо телевізор, кавоварки, комп’ютери – і так до самої ночі. Та чи багато з нас замислювалися над тим, що все, що нас оточує, банально, не функціонувало б без тих особистостей, про яких складають численні легенди, як від курйозних, так і серйозних. Та потрібно констатувати, що ці талановиті люди творять наше технологічне сьогодення. Житомир аж ніяк не грає роль статиста в цій історії і місту є чим похизуватися. Та перед знайомством ми спробуємо частково дізнатися, який він світ IT-технологій і “з чим його їдять”. Більше про це розповість Житомир Майбутнього

Загальні відомості

“IT” – інформаційні технології, які мають різноманітне тлумачення і пояснення. Здебільшого це передача даних, обробка, створення технологій і, звісно, програмування та всі інші витікаючі терміни й поняття. 

Особливий злет і розвиток цієї сфери припав на 60-ті роки минулого століття, хоча історики стверджують, що передачу даних використовували за часів древніх шумерів, та то інша історія. 

Першопроходцями в цій історії вважають всесвітньо відому компанію “IBM”, яка в 1956 році випустила дебютний жорсткий диск, але за мірками сучасності, він мав сміховинні характеристики. Та все ж настав час більш ґрунтовно познайомитися з героєм нашої розповіді та дізнатися, що він може запропонувати сучасному світові цифрових технологій.

“ITLab”

Відносно нещодавно, в 2017 році на мапі Житомира з’явилась нова локація за адресою вулиця Корольова, 132. При введенні даного запиту абонент отримує відповідь від гаджета “ITLab Studio”.

Компанія, що надає якісні послуги у сфері інформаційних послуг, інтернет-технологій, програмування і всього іншого, що має відношення до цієї галузі.

Приємно, що в Житомирі знаходиться міжнародна компанія, яка має чимало векторів своєї діяльності, серед яких:

  • аутсорсинг;
  • консалтинг;
  • створення систем автоматизації для бізнесу;
  • цифровий маркетинг і просування продуктів;
  • створення інтернет-проектів.

Примітно, що складність проекту для працівників компанії не має значення, адже тут візьмуться, як за простий, так і за складний задум замовника. 

За короткий проміжок часу з 2017 року, компанія встигла як слід зарекомендувати себе на ринку технологій і вже створила чимало єдиних в своєму роді проектів. 

Якщо ж детальніше, то талановиті фахівці “ITLab” не лише створюють, а й забезпечують подальшу підтримку створених продуктів. Фактично замовники отримують повноцінний цикл IT-продукту: від створення до підтримки web-ресурсу. 

Будь-які послуги надаються, як фізичним особам, так і корпоративним клієнтам, від одноцільових задач до складних систем кросплатформи.

Якщо ж зазирнути у перелік відгуків, можна зробити висновок, що компанія є досить конкурентною не лише в Україні, а й в світі. Про це й свідчить чималий портфель завершених проектів. Достатньо яскраво, серед всіх рецензій клієнтів, впадають в очі репліки про демократичні ціни, що лише дозволяє збільшити кількість вдячних замовників. 

Тут, як зазначається, працює молодий і талановитий колектив, що загалом не є дивним моментом, адже ця сфера для нашої держави є відносно новою. Що вже казати про Житомир, який одвічно був спостерігачем за столицею, але, як ми бачимо, місту є ким пишатися. Та хочеться сподіватися, що велика родина IT-компаній міста ставатиме ширшою, адже лише в добрій конкуренції народжується якісний продукт.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.