Середа, 22 Травня, 2024

Найвідоміша IT академія Житомира

Вже нікого не дивує той факт, що наше майбутнє за комп’ютерними технологіями, а розмови про штучний інтелект все частіше лунають з різних джерел. Різноманітні пабліки, джерела, ЗМІ то і діло нагадують про те, що саме в цій сфері можна досягти суттєвих фінансових успіхів, та цей факт є аксіомою. Далі на zhytomyr-future.

В соціальних мережах шириться реклама новоспечених IT компаній і академій, які запрошують на курси, та все то робиться з метою поширити свою славу, щоб підкорювати нові горизонти. 

По вулиці Перемоги в місті Житомирі існує академія, яка вже давно пройшла той етап без відомих соціальних мереж і має відділення по всьому світові та вкотре про неї згадати не завадить.

“STEP”. IT академія

Існує відчуття, що слово “академія” недоречно вжито у цьому вислові, і відверто є бажання вжити слово “монстр”. Здається, що академія, яка має відділення не лише в кожному місті, а й більшості міст світу, заслуговує приблизно таких епітетів. Все тому, що академія є найбільшим навчальним закладом в Україні, що спеціалізується на наданні IT освіти.

В 1999 році пан Дмитро Корчевський разом з однодумцями створив академію, яка нині має філії в 21 країні світу і насамперед в Україні. 

Перші відділення в нашій державі з’явилися в Донецьку, Дніпрі, Полтаві і Запоріжжі, а лиш з часом і в Житомирі. 

Примітно, що через три роки після заснування, компанія отримала статус Microsoft Certified Partner і, здається, перше слово в цьому формулюванні лунає достатньо красномовно.

Щоб остаточно дати читачеві зрозуміти міць і могутність академії, додамо ще декілька цікавих і переконливих фактів:

  • Вихованці академії достатньо успішно працюють в таких відомих корпораціях, як “Microsoft”, “eBay”, “Skype”, “HP”, “IBM”, “EPAM” і т.д.
  • Чимало випускників академії знайшли робочі місця в 36 країнах світу.
  • У 2012 році академія увійшла до десятки найкращих закладів освіти у сфері IT. 

Переконані, що фактів схожого характеру чимало і приємне в цій історії те, що Житомир став одним із патронів в обоймі академії “STEP”. 

Закладаємо фундамент

Добре це, чи ні, але факт залишається фактом, в 2021 році серед певного кола містян з’явилася інформація про відкриття IT-школи “STEP”. Диму без вогню не існує і вже в  вересні 2022 року, попри всі страшні події державі, в Житомирі відкрився навчальний заклад для учнів 5-11 класів, які мають бажання і хист до цієї сфери діяльності.  

М’яко кажучи, підхід до навчання в школі докорінно відрізняється від процесу, що сповідають в звичайних школах. 

За, відносно, короткий термін учні школи “STEP” виділяють, що термін “навчання” тут не варто використовувати, адже цей процес здебільшого нагадує розваги, в підсумку яких, учні здобувають необхідні знання. Домашні завдання, не те, що їх взагалі не існує, але всі вони виключно в форматі квестів та ігор, які так люблять діти. Оцінки – оцінками, для вихованців тут вигадали віртуальну валюту “кристали”, яка дає можливість придбати товари у тамтешній інтернет-крамниці. 

Крім того, що учні отримують весь спектр знань цифрового всесвіту, тут існує ще один вагомий плюс у вигляді вивчення іноземних мов. Англійська, німецька і китайська мови учнями тут даються достатньо легко і все завдяки вищезгаданому новітньому підходу до навчання. 

На момент заснування школи її місцем дислокації була вулиця Перемоги, неподалік від головної площі міста.

Без перебільшень, але щиро приємно, що Житомир став одним із тих міст, які червоною крапкою відмічені на мапі світу в переліку тих, хто і є членом великою всевітньої родини академії “STEP”. Тішить ще той факт, що в серці Житомира закладається фундамент майбутніх технологій людства планети. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.