Четвер, 18 Квітня, 2024

«Дівчина у шляпі» – нова скульптура на Малікова

Колекція цікавих скульптур в Житомирі поповнилася ще одним досить незвичним екземпляром. Мова йде про фігуру дівчини в шляпі з собакою. Детальніше про ідею створення такого роду креативу, та про автора розповість Житомир Майбутнього.

Цікава фігура «Дівчини в шляпі»

Скульптура розташована на каскадних сходах біля річки Кам’янка в мікрорайоні Малікова. Дівчина читає книгу на лаві, а біля неї сидить пес. Поруч парасолька, а на голові вишуканий капелюшок. Фігура є символом чотирьох пір року.

Валерій Онопрієнко розповів Першому Житомирському про те, як прийшла ідея створення скульптури. Депутат обласної ради поділився, що жителька цього мікрорайону Малікова знайшла цікаві світлини макетів скульптури. Олена Сірик запропонувала цю ідею депутату та головній архітекторці Ользі Бронштейн. Ідею погодили, обрали місце та встановили.

Також Валерій Онопрієнко додає, що скульптура уособлює чотири пори року. Планується запустити конкурс, щоб самі містяни назвали скульптуру, адже поки назви немає.

За які кошти виготовили фігуру

Депутат зазначив, що фігуру виготовили за депутатські та його власні кошти. На місці, де встановлена скульптура, ведеться постійне відеоспостереження.

Житомиряни позитивно відносяться до такого оновлення. Більшість користувачів вказують на те, що скульптура досить гармонійно вписалася в осінній Житомир.

«Дівчина-весна»

Варто нагадати, що останнього разу скульптуру «Дівчина-весна» встановили ще в 2012 році в центрі міста. Незвичайна композиція символізувала весну, а ідея належала тодішньому голові міста Володимиру Дебою. Його надихнув парк кованих фігур у Донецьку.

Дана ж скульптура «Дівчини в шляпі» є символом одразу чотирьох пір року. Причому цікаво, що ініціативи надійшла саме від житомирянки, котра проживає в цьому районі.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.