Середа, 22 Травня, 2024

Куди піти у Житомирі цього тижня?

Житомир перебуває у «червоній зоні» з 30 жовтня. Відповідно, в місті діють обмеження на відвідування кінотеатрів, музеїв, інших культурних та розважальних закладів тощо. Водночас ці обмеження не застосовуються у випадку, коли усі 100% співробітників та відвідувачів закладу, або ж організаторів та учасників заходу матимуть повну вакцинацію від коронавірусу, підтверджену «зеленим» COVID-сертифікатом. Отож ділимося добіркою цікавих заходів цього тижня. Далі на zhytomyr-future.

«Мати та дитина» – день відкритих дверей

Для жителів Житомирської області підготували безкоштовний (мається на увазі придбання за 1 грн) пакет послуг, а саме первинну консультацію лікаря репродуктолога та УЗД органів малого таза (для жінок). Консультує акушер-гінеколог, репродуктолог та завідувач відділення – Трощенко Ганна. Необхідний попередній запис: 0800504205

КОЛИ? 9 листопада, з 9:00 до 17:00

ДЕ? Медичний Центр «Мати та дитина», вул. Велика Бердичівська, 43

«Прокачай українську»

Управління культури Житомирської міської ради запрошує на безкоштовний експрес-курс «Прокачай українську», з нагоди Дня української мови та писемності. Заняття розраховані на слухачів від 20 років. Під час експрес-курсу розбиратимуть теми про новий український правопис та правильність мовлення, про норми управлінської мови та вправне вживання числівникових конструкцій. Окрім того, розглянуть теми: «Доречність уживання нормативних сполук у повсякденні», «Мистецтво публічного виступу» та «Скажи мені українською, будь ласка».

Експрес-курс викладатимуть Галина Гримашевич – кандидатка філологічних наук та переможці конкурсу «Учитель року». Заняття проходитимуть щовівторка та щочетверга, з 17:30 до 18:30. Ті, хто хоче удосконалити мовні навички, мали зареєструватися за номером: 0969641078 до 7 листопада, адже кількість місць обмежена.

ВАЖЛИВО: обов’язковою для всіх учасників курсу є наявність COVID-сертифікату про повну вакцинацію або негативного результату ПЛР-тесту.

КОЛИ? 9 листопада, 17:30

ДЕ? Дім української культури, вул. Велика Бердичівська, 61/18

Генотип вольності

Виставка Івана Марчука під назвою «Генотип вольності» вперше в Житомирі. Відкриття виставки відбулося 5 листопада у колишньому маєтку Філіпова, а вже 11 листопада сам художник презентує свої роботи у Домі української культури. Вхід вільний. Загалом виставка експонуватиметься протягом місяця – до 2 грудня, з 10:00 до 19:00 години.

Сьогодні Іван Марчук –  всесвітньовідомий маестро, а от у радянські часи він не міг офіційно виставляти свої картини через утиски й переслідування з боку КДБ. Проте, доробок відомого українського художника налічує близько 5 000 картин, які поціновують як іноземні, так і вітчизняні колекціонери. Наприклад, картину «Човни цвітом поросли» продали на аукціоні за 56 000 доларів у 2020 році, а пейзаж «Золота ніч» – за 96 800 доларів у 2021 році. Загалом, митець  провів понад 50 колективних та 150 персональних виставок.

ВАЖЛИВО: обов’язковою для всіх відвідувачів є наявність COVID-сертифікатів чи ПЛР-тестів.

КОЛИ? 11 листопада, 16:00

ДЕ? Дім української культури, вул. Велика Бердичівська, 61/18

«Козацькі читання та розваги»

Бібліотеки міста Житомира разом з гуртом козацького вишколу «Межигірський сокіл» проведуть вуличний проект до Дня молодого читача. У програмі: лекція про козацтво, частування кулішем, бойовий гопак, знімкування з козацькою зброєю у козацькому одязі та гра народних козацьких пісень на цимбалах.

КОЛИ? 12 листопада, 12.00

ДЕ? біля бібліотеки-філіалу № 8, вул. Офіцерська, 1 на Богунії

Тренінг «ОСОБЛИВОСТІ ПІДЛІТКОВОГО ВІКУ»

Безкоштовний тренінг допоможе батькам знайти спільну мову з дітьми, які так швидко дорослішають. Тренінг проведе Людмила Батєніна – волонтер Всеукраїнської благодійної організації «АСЕТ». Під час зустрічі розглянуть психологічні особливості підлітків та методи виховання, а кінцевою частиною буде тренінг «ТОЧКА». Запрошуються всі батьки, які мають дітей підліткового віку і відчувають потребу краще розуміти їх, бажають допомогти пройти їм цей період в їхньому житті, не втративши теплі стосунки назавжди. Телефон для попереднього запису та довідок 0674117034.

КОЛИ? 12 листопада, з 17.00 до 18.00

ДЕ? Центр «Я-мама!», вул. М. Грушевського, 15а

Творчий проєкт «ДІМ»

Виставка-перформанс Ольги Іващенко це серія з 24 абстрактних картин у техніці «графіка», яка покликана спровокувати у кожному з нас внутрішнє переживання та пошук свого особистого значення слова «Дім». Творчий проєкт «Дім» – це глибоке дослідження значення та важливості цього слова для себе та кожної людини. Ольга – архітектора та художниця-початківець, грала зі змістами за допомогою форм і кольору: жовтий – символ надії, чорний – фундаментальність та стабільність, білий – світло, духовність та легкість.

У програмі вечора: загадковий перформанс з переглядом експозиції, презентація ідеї виставки від художниці та спілкування з Ольгою Іващенко.

ВАЖЛИВО: потрапити на відкриття виставки можливо лише за наявності: «зеленого» COVID-сертифікату (з двома дозами щеплення), сертифікату про негативний результат тесту на коронавірус чи про одужання. У зв’язку з карантинними обмеженнями обов’язково заповніть дану реєстраційну форму для можливості потрапити на відкриття виставки.

КОЛИ? 12 листопада, о 19:30 та 20:30

ДЕ? Гончаренко Центр Житомир.education and culture, вул. Михайлівська 12

Відкриття «Динопарку»

Вже цими вихідними гостей Шодуарівського парку зустрічатимуть більш як двадцять рептилій-велетнів, які гарчать, дихають, кліпають, рухаються і катають усіх охочих на спинах! Експозиція з гігантських та невеликих, з шипами, крилами, іклами і рогами експонатами, найрізноманітніших форм і кольорів, які вражають реалістичністю, триватиме два місяці, щоб кожен міг їх побачити, торкнутися та навіть осідлати.

Ціни:

  • Дорослий квиток (від 12 років) – 120 грн;
  • Дитячий квиток (від 3 до 12 років) – 100 грн;
  • Діти до 3 років безплатно.

Безплатний вхід для:

  • Дітей-сиріт;
  • Дітей з інвалідністю та супроводжувача;
  • Знижка 50% на вхід для дітей з багатодітних сімей;
  • Учасників АТО;
  • Дітей загиблих учасників АТО;
  • Діток-іменинників.

ВАЖЛИВО: для відвідування «Динопарку» буде враховано пропускну можливість, аби на території знаходилася обмежена кількість людей, відповідно до карантинних норм, а також забезпечено каси антисептиками та організовано пропуск у масках.

КОЛИ? 13 листопада, з 10:00 до 21:00

ДЕ? Ліворуч від колонади парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна, в напрямку колишньої дискотеки «Клітка»

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.