Середа, 22 Травня, 2024

У Житомирі відбудеться відкритий вишкіл з підготовки до цивільної оборони

13 лютого у Житомирі пройде відкритий вишкіл з підготовки до цивільної оборони. Захід відбуватиметься за ініціативи Громадського штабу оборони та при підтримці Національного корпусу в Житомирі. Долучитися зможуть всі охочі містяни, представники патріотичних та ветеранських організацій. Далі на zhytomyr-future.com.ua.

Підготовка населення до цивільної оборони здійснюється вже протягом двох тижнів у рамках кампанії “Не панікуй! Готуйся!”. Вихідними вишколи також відбуватимуться у Львові, Києва та Івано-Франківську – 12 лютого, а наступного дня (13 лютого) у Дніпрі, Сумах, Ковелі, Миколаєві та Чернігові.

Яка мета вишколів?

За словами організаторів заходів з підготовки до цивільної оборони, спільним завданням населення є не піддаватися паніці та знати, як необхідно діяти в надзвичайних ситуаціях, аби захистити себе та своїх близьких, обороняти рідні міста. 

Під час вишколу учасники матимуть змогу почути корисні поради та здобути важливі навички від професійних інструкторів та ветеранів російсько-української війни. Завдяки спільним зусиллям вдасться протидіяти агресії та провокаціям з боку ворога, а також організувати ефективну систему цивільної оборони.

Що чекатиме на учасників?

Під час вишколу житомиряни працюватимуть з інструкторами, які мають бойовий досвід. Протягом заходу учасників ознайомлюватимуть з основними напрямками цивільної оборони, а саме:

  • основами правил поводження зі зброєю;
  • тактикою дій малих груп у будівлі (cqb);
  • основами з надання домедичної допомоги;
  • з вмістом військової аптечки.

Рівень підготовки не має значення. Дуже важливо мати з собою теплий та зручний одяг, це може бути спортивний костюм або військова форма. Додатково можна взяти термос із чаєм або кавою. 

Для участі обов’язково напередодні пройти реєстрацію за посиланням. Вишкіл відбудеться у неділю 13 лютого. Локація для збору учасників – зупинка “Водоканал”, а захід проходитиме за адресою Радонова, 9.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.