Середа, 22 Травня, 2024

В Андрушівці ліквідовують інтернат

Про ліквідацію Обласного спеціального будинку-інтернату, що в Іванківцях Андрушівського району, повідомили на сайті обласної ради. Таке рішення днями розглядали депутати і прийняли його за основу. Проте остаточно не оголошено, коли та яким чином буде проводитись процедура ліквідації установи. Далі на zhytomyr-future.

Ініціаторами ліквідації інтернату стали обласна адміністрація та Департамент соцзахисту.

Ціль, яку переслідують закриттям установи – оптимізація коштів.

У січні поточного року до будинку-інтернату приїжджала Уповноважена Верховної ради з прав людини Олена Темченко. На той час в будинку мешкали 33 осіб, з яких 13 маломобільні, на візках. Всього заклад розрахований на сорок осіб. Було встановлено, що умови проживання в інтернаті відповідають мінімальним нормам та стандартам, проте не забезпечено належними приліжковими столами осіб, які користуються колісними візками. Також зафіксовано, що малорухомі мешканці не мають туалетних стільців, замість них – відра.

Підопічні закладу скаржились на неналежне надання медичних послуг. Декларації із сімейними лікарями у них були, проте доступності не забезпечено. Зокрема, через відсутність в установі медичного працівника.

У рішенні про ліквідацію вказано, що інтернат припиняється шляхом приєднання до підприємства по експлуатації адміністративних будинків обласної ради. 

Спеціальний будинок-інтернат діє на території Житомирщини більше 15 років. Був створений для надання догляду особам похилого віку та людям з інвалідністю.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.