Субота, 25 Травня, 2024

Рейтинг кращих ІТ-компаній Житомира

ІТ-сфера є платформою для можливостей кожного хорошого та досвідченого спеціаліста. За попередніми даними, за 2019 рік ІТ-компанії виросли з 58 000 до 67 000 працівників. Детальніше про кращі ІТ-компанії нашого міста розповість Житомир Майбутнього.

«Infopuls»

Дана компанія потрапила в рейтинг кращих 20-ІТ-компаній в Україні, зайнявши 7 позицію. Вона надає сервіси для всього життєвого циклу ІТ-систем. Компанія забезпечує послугами по підтримці телеком-інфраструктур.

Компанія надає послуги в таких напрямках:

 • програмна інженерія;
 • послуги та консалтинг Microsoft;
 • інфраструктура, хмарні сервіси;
 • інформаційна безпека;
 • послуги та консалтинг SAP.

Це інноваційна платформа, котра постійно росте, має різнопланове сервіс-портфоліо, нові проекти. Разом з компанією ростуть і її співробітники. Основним фокусом є довгострокове співробітництво з партнерами та працівниками. Кожний зі співробітників є частиною сім’ї «Infopuls»,значну роль відіграє грамотний проектний менеджмент, чудові взаємовідносини в колективі.

До інноваційних послуг варто віднести оперативний пошук аномалій, автоматизацію процесів та блокчейн розробку.

Офіс компанії розташований за адресою вул. Трипільська, 13А.

Кращі ІТ-компанії Житомира

 1. «Програмні системи плюс». Компанія функціонує з 2020 року за адресою вул. Київська, 53. Початковим етапом її становлення була автоматизація бухгалтерського обліку на невеликих фірмах. Підприємство змогло автоматизувати складні територіально-розташовані холдингові структури, торгові мережі та виробничі підприємства. ІТ-компанія і надалі займається процедурою автоматизації бухгалтерського обліку, піднявши процес на сучасний технологічний рівень. Для ефективної та результативної роботи використовуються прогресивні методики, найсучасніші розробки «1С». Таким чином, клієнти налагоджують управлінський та бухгалтерський облік, оптимізують діяльність компанії, займаються аналізом та розвитком.
 2. «Своя справа». Компанія розташована за адресою вул. В. Бердичівська, 13. Вона спеціалізується на автоматизації управління, обліку на базі «1С». Це перше підприємство в нашому місті, котре проводило курси по вивченню програми «1С» на регулярній основі. В спектр послуг компанії входить консультація та демонстрація під час підбору того, чи іншого програмного продукту, поставка, впровадження, супроводження, навчання користувачів. Фахівці компанії постійно підвищують кваліфікацію, покращують знання, навички.
 3. «Елтокс АРМ». Дана компанія розташована за адресою вул. Вітрука, 4а. З початку створення орієнтиром для роботи була розробка програмного забезпечення, котре б допомагало автоматизувати діяльність підприємств, управляти бізнесом. Компанія притримується тих же принципів та стандартів у своїй роботі, що і 18 років тому (рік заснування). Спеціалісти можуть якісно та оперативно вирішувати поставлені задачі задля автоматизації обліку, управління на підприємствах будь-якої форми власності.
 4. «ТПП Віса-сервіс». Це автоматизований сервісний центр, розташований за адресою вул. Київська, 81. Компанія займається гарантійними, післягарантійними ремонтними роботами техніки (комп’ютерної, офісної, мультимедійної).
 5. «Airexpress» спеціалізується до послугах доступу до інтернету за допомогою безпровідного, провідного підключення в Житомирі та Житомирській області (м. Коростишів), в приміських районах. Компанія розташована за адресою вул. Чапаєва, 7, офіс 224. «Airexpress» забезпечує користувачів якісним інтернетом, надає доступ до безлімітних пакетів без обмежень трафіку.
 6. Інтернет агентство «Пароплав» розташоване за адресою вул. Бородія, 49, офіс 406. Вже понад 5 років успішно функціонує на ринку веб-розробки. Дане інтернет агентство є сертифікованим партнером 1С-Бітрікс. Разом, вони працюють над досягненням поставлених задач. Компанія спеціалізується на технічній підтримці, обслуговуванні сайтів. В комплекс задач «Пароплава» входить також просування сайтів в пошукових системах Яндекс та Гугл.
 7.  «Artdevue» є сучасною веб-студією, котра надає широкий спектр послуг по створенню сайтів та їх просуванню. Розташоване підприємство за адресою 2-й проїзд Польовий, пл. 5. В спектр послуг веб-студії входить також 3Д-дизайн, графічний дизайн та поліграфія. В процесі підвищення продажів, залучення нових клієнтів важливу роль відіграє якісний дизайн поліграфії. Компанія надає такі послуги, забезпечуючи клієнтів професійною розробкою дизайну, верстку будь-яких поліграфічних продуктів.

Лідери

 Окремо варто виділити компанії-лідери.

«Київстар» надає користувачам послуги мобільного зв’язку, роумінгові послуги, послуги зв’язку для бізнеса. У своїй діяльності компанія притримується найсучасніших технологій.

«Укртелеком» є сучасним підприємством з розвиненою інфраструктурою. На ринку фіксованого телефонного зв’язку в Україні займає лідируючі позиції. Всі види сучасних телекомунікаційних послуг надає дана компанія.

«Datagroup» є ведучою компанією в сфері телекомунікаційних послуг. Це ведучий національний оператор зв’язку на ринку. Компанія розташована за адресою вул. Київська, 77, Бізнес Центр, офіс № 55. Клієнти компанії отримують всі види телекомунікаційних послуг. Ключовим орієнтиром успішної роботи є організація каналів передачі даних, підключення до інтернету, розміщення устаткування. До переліку послуг додають також організацію відеоконференцій, відеоспостереження. Дане підприємство створило національну мережу по території всієї України, в Житомирі в тому числі. Завдяки такому підходу вона стала одним з лідерів послуг зв’язку.

В цілому, українська ІТ-індустрія займає одне з ключових місць на карті глобального ринку технологій. Сильною стороною нашої країни є ІТ-аутсорсинг. Висококваліфіковані фахівці виконують складні задачі на замовлення компаній за невеликі гроші.

В Житомирі є чимало прогресивних, сучасних підприємств, котрі в своїй діяльності використовують інноваційні підходи розвитку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.