Понеділок, 22 Липня, 2024

Як знайти житло в Житомирі під час війни?

Війна — це справжнє випробування для кожного українця. В цей складний час як ніколи народ об’єднався, а кожен намагається допомогти, чим може. Люди, котрі залишилися тимчасово без житла, або виїхали з небезпечних районів потребують допомоги. В Житомирі, як і в інших більш безпечних містах вони її знайдуть. Житомир Майбутнього розповість більше про конкретні способи та можливості, доступні кожному.

Корисні сервіси для пошуку житла

Підбіркою корисних сервісів для швидкого пошуку житла поділилася на своїй сторінці в Instagram Соня Плакидюк, талановитий Fashion&celebrity photographer. Переконані, що дана інформація стане вам в нагоді.

  1. Prykhystok.in.ua. За допомогою даного ресурсу можна надати або ж знайти житло.
  2. Mapahelp.me. На сайті можна знайти центр гостинності чи прихисток. Це карта-довідка.
  3. @shelter_for_ukrainians_bot — за допомогою даного телеграм-боту можна отримати або надати притулок тим, хто цього потребує.
  4. SafeHomeUA. Це корисний телеграм-канал, на якому можна знайти інформацію про вільні готелі та тих небайдужих людей, котрі готові поділитися житлом. Постійно публікується інформація про безкоштовне житло, їжу, евакуацію, іншу допомогу для біженців. Перевага надається жінкам та дітям.
  5. Shelter.dopomagai.org. На сайті можна знайти житло в безпечних містах України, наприклад, в Житомира, або ж за кордоном.
  6. My-home-your-home.com. За допомогою платформи біженці по всьому світу можуть знайти тимчасові помешкання.

Prykhystok.in.ua

Це один з державних сайтів України, котрим уже скористалися тисячі українців. Люди, котрі потребують прихисток, можуть знайти його на території Житомирщини. Постійно додаються пропозиції від житомирян та жителів інших міст Житомирської області. Люди готові брати сімей з дітьми, без дітей, жінок, чоловіків, людей похилого віку, тварин.

На сайті можна отримати технічну підтримку, якщо виникнуть труднощі. Пошук оголошень доступний не лише по містам України, але й по всьому світу.

Mapahelp.me

В нашій області доступні такі притулки для біженців:

  • в Житомирі, [email protected], +380637378986, +380 (50) 440 48 06;
  • місто Коростишів, тимчасове житло, приватний будинок для переселенців, 380956971597 вайбер, [email protected];
  • село Краївщина, будинок для біженців, +380968747482, [email protected];
  • смт. Першотравенськ, +380661132590, [email protected].

Житомиряни мають змогу за бажанням запропонувати допомогу, поповнивши перелік гостинних людей, котрі мають змогу допомогти.

Shelter.dopomagai.org

На даному ресурсі можна знайти безкоштовне тимчасове житло, котре надають небайдужі люди. На сайті є змога знайти або ж надати житло, чи зателефонувати за телефоном гарячої лінії  0 (800) 332 238.

Готові надати житло жителі с. Сінгури, с. Овруч, м. Коростеня, с. Олевська, с. Корщмище, с. Чорнорудка, м. Малин та інших поселень Житомирської області.  Житомиряни також активно поповнюють сайт безкоштовними пропозиціями.

«Сильні люди вільного міста», саме так звертається до житомирян у відеозверненнях мер Житомира Сергій Сухомлин. Але не силою однією єдині, а ще й добротою та відкритим серцем.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.