Четвер, 18 Квітня, 2024

Корисні апки та сервіси під час війни

Українці – не тільки сильна та мужня, вольова нація, але і люди диджиталізованої держави. Якщо інші опустили б давно руки, то українці завдяки технічній грамотності створили якісні та корисні додатки, які не просто допомагають, підтримують, а іноді просто рятують життя. Саме про них розповість більше Житомир Майбутнього.

Війна.нет

«viyna.net» – це сервіс, за допомогою якого можна легко та швидко знайти всю важливу інформацію по містам:

  • новини;
  • пошук аптек;
  • АЗС;
  • магазини;
  • як отримати допомогу;
  • волонтерство.

Кількість розділів, ресурсів постійно поповнюються новою та актуальною, а головне достовірною інформацією.

Наприклад, зв’язки та актуальні новини з Житомирщини.

  1. Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.
  2. Актуальні новини та анонси подій. Офіційний канал Житомирської міської ради.
  3. Міський голова м. Житомира Сергій Сухомлин.

«Нам по дорозі»

Telegram-бот @nampodorozi_bot допоможе знайти трансфер та вирішити питання, як дістатися до потрібного місця. Якщо ж ви плануєте поїздку з Житомира, то при бажанні можна запропонувати вільне місце у автівці.

@born.2.help

Це сторінка в Instagram, котра спеціалізується на ветеринарній допомозі для котів та собак. Інформація буде актуальною та безумовно корисною.

MINDIST.IO

Психологи-волонтери, вчителі медитацій допомагають відновити психологічне здоров’я громадян. Відео Арестовича та Кіма — це таблетки для спокою, але багатьом цього недостатньо. Додаток самостійної волонтерської психологічної допомоги стане в нагоді.

@MedicalForUA_bot

Платформа поєднує українських лікарів та пацієнтів, всіх тих, хто потребує допомоги, але не має можливості особисто відвідати медичний заклад. Понад 1700 лікарів готові підтримати кожного українця.

@stop_russian_war_bot

Волонтери-розробники попрацювали задля того, щоб можна було відправити дані про ворога. Навіть за відсутності інтернету інформація знайде відклик. Повідомлення одразу буде відправлене після відновлення сигналу. Пресслужба СБУ повідомляла, що варто завантажити додаток Bachu.info. Тобто інформація, котра надходить до застосунку, пересилається в чат-бот. Таким чином, українські військові оперативно будуть отримувати інформацію. Кожний може долучитися до цього процесу.

Допомога громаді Житомира

Варто також додати, що на офіційному сайті міської ради допомогти нашій обороні можливо у Благодійній організації громади Житомира www.fondgromady.org.ua (призначення платежу «Цільова благодійна допомога на підтримку Територіальної оборони Житомира»).

Інші рахунки, котрі бачать житомиряни — ініціатива волонтерів та небайдужих містян.

24 лютого 2022 року життя кожного українця змінилося в тій чи іншій мірі. Залишитися нейтральним до подій — війни росії проти України, повномасштабного вторгнення, неможливо. Важко зберігати зібраність та спокій, душевну рівновагу, хтось може впоратися самостійно, а комусь необхідна допомога. Вищенаведені додатки якраз стануть в нагоді.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.