Субота, 20 Квітня, 2024

Ринок «Привокзальний» закривають. Скоро розпочнеться будівництво нового ТЦ

Звичний, добре знайомий житомирянам ринок «Привокзальний» закривають. На його місці вже скоро побудують новий торговий центр. Відомо, що цим займеться бізнесмен Георгій Кварацхеліа. Детальніше про можливості та те, що про це думають підприємці, розповість Житомир Майбутнього.

Що буде з підприємцями

Близько 50 підприємців по факту втратили свій бізнес. Вони вимагають від міської влади облаштувати новий ринок в найближчому сквері. Підприємці додають, що немає куди дівати товар, пропозиція, яка надійшла підприємцям – торгувати за мостом. Недоліки такої пропозиції полягають в убитих кіосках.

Відомо, що ще в червні були отримані відповідні папери. Підприємці мають звільнити місця.

В інтерв’ю Суспільному голова бюджетної комісії Юрій Мойсеєв поділився подробицями. З початку 2021 року підприємці, за його словами, працюють без договорів оренди. Переїжджати на інші ринки, наприклад, «Київський», ніхто не захотів. Голова бюджетної комісії додав також, що нового власника майбутнього ТЦ Георгія Кварацхелія попросили не виганяти підприємців, а дати можливість знайти робочі місця. При цьому, власник ринку «Київського» при переїзді підприємців буде зацікавлений в оновленні торгових місць. Наразі близько 80% місць є вільними.

Що відомо про Георгія Кварацхелію

Він є місцевим підприємцем, меценатом. Відомо, що саме за його кошти збудували єдиний в Україні грузинський храм на честь Святого Великомученика Георгія Побідоносця. Поруч знаходиться острівець гостинної Грузії – «Золоте Руно», власником якого є якраз Георгій Кварацхеліа.

Відомо, що підприємець вже понад 25 років живе в Житомирі, а родом він з Колхідської долини. Грузія в його закладі відчувається одразу, з першого кроку. Це єдиний заклад в нашому місті, де можна спробувати справжню грузинську кухню.

Тож скоро житомиряни стануть свідками того, як виросте ще один торгівельний центр.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.