Субота, 25 Травня, 2024

У Житомирі хочуть заборонити рух вантажних автомобілів через Київський міст

У Житомирі планують заборонити рух вантажних автомобілів через Київський міст. На ньому буде встановлено відповідний дорожний знак, а всім водіям вантажівок буде рекомендовано заїжджати у Житомир через вулицю Параджанова. Це рішення 19 жовтня ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху. 

Далі розкаже “Житомир майбутнього” з посиланням на Житомир.info

Чому хочуть заборонити рух через міст

За словами інспектора відділу безпеки дорожнього руху Руслана Хомича, через те, що міст знаходиться в аварійному стані, потрібно зробити обмеження для руху вантажівок через місто. Тобто, вантажний транспорт, який їде через Житомир, у нього є відповідна накладна та йому треба у певному місці відгрузити товар, вже не зможе рухатися через міст. Водії тепер мають їхати через вулицю Параджанова, потім на вулиці Східну та Корольова, дивлячись куди їм саме потрібно в Житомирі і де не заборонений проїзд вантажного транспорту. 

У патрульній поліції кажуть, що у зв’язку з ремонтом об’їзної у Житомир стало більше заїжджати вантажівок. Також, у поліції зазначили, що рух транзитом вантажного транспорту через місто заборонений, крім декількох вулиць. 

Хомич зазначив, що взагалі і раніше так було, що рух та транзит вантажівок через місто був заборонений, були відповідні дорожні знаки та інформаційні панно на в’їзді в Житомир. Він говорить, що проблема є з роботами на об’їзній міста через це побільшало вантажних автомобілів, що їдуть в Житомир. Наприклад, якщо вантажний транспорт рухається з Новоград-Волинського, то він транзитом проходить проспект Незалежності, а потім виїжджає на Героїв Базару і потім на дорогу Н 03, тобто у місто він не їде. Хомич говорить, що випадків, коли водії транспортних засобів їдуть в місто було зафіксовано не дуже багато. Іноді, щоб скоротити дорогу, водії їдуть через місто, але це не часто відбувається. За словами інспектора, буває, що водії не бачать дорожніх знаків та проїжджають далі, а коли вони вже у місті, то їдуть по прямій, бо іншого виходу немає. На таких порушників складається протокол, вони мають сплатити штраф у розмірі 255 гривень. 

Раніше повідомлялося, що роботи з реконструкції Київського мосту будуть коштувати приблизно двісті мільйонів гривень, тому житомирська мерія чекає на допомогу з фінансуванням від держави.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.