Понеділок, 22 Липня, 2024

Вартість на міжміські, приміські маршрути зросла. Тарифи і далі будуть рости

Житомирян спантеличила новина про підвищення вартості проїзду на приміські, міжміські маршрути. Від сьогодні, 19-20 лютого 2021 року, наприклад, вартість проїзду за маршрутом «Житомир-Київ» зросте на 20%, тобто зі 100 гривень до 120 гривень. Ряд тарифів на інші маршрути також збільшаться. Деталями поділиться Житомир Майбутнього.

На яких маршрутах підвищили вартість квитка

Окрім напрямку «Житомир-Київ», вартість проїзду також зросла на таких маршрутках: напрямку Попільні; в бік Любара. Зростання суттєве, на 15-20%.

Директор ТОВ «Довбиш Автотранс» Володимир Поліковський відповів Житомир Інфо, чому довелося підвищити ціни на проїзд, підкресливши, що з нового 2021 року все зросло, заробітна плата в тому числі. Він зазначив, що вартість тарифу залежить від:

  • витрат на паливо;
  • на обслуговування;
  • виплату заробітної плати водіям;
  • обслуговування бази, тобто витрати на опалення та електроенергію.

Володимир Поліковський додав, що тариф розраховувався по спеціальній методиці. Спочатку це були 90 копійок за один пасажиро-кілометр, після чого вартість перебільшила 1 гривню. Директор ТОВ зазначає, що розрахунки зі збільшенням тарифів на 20% подавали в міську адміністрацію та попереджували людей про збільшення вартості.

Вплив обласної адміністрації

Варто відмітити, що перевізники на приміські, міжміські маршрути встановлюють ціни самостійно. Тобто обласна адміністрація ніяк не регулює ціни, не контролює якість перевезень. Штрафних санкцій також немає.

Подальші зростання тарифів

Адміністрація центрального автовокзалу повідомила, що з березня 2021 року вартість проїзду зросте і на інші обласні маршрути.

Варто нагадати, що останнє підвищення тарифу за маршрутом «Житомир-Київ» було 30 березня 2018 року. Тоді ціна також зросла на 20%, з 80 до 100 гривень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.