Четвер, 18 Квітня, 2024

Житомирські атракціони готують до відкриття. У 2022 році планується реконструкція

Вже скоро відкриється сезон атракціонів. В Житомирі на минулих вихідних вони вже запрацювали в тестовому режимі, незважаючи на карантинні обмеження та те, що наше місто досі знаходиться в «червоній зоні». Детальніше про роботу розважальних атрибутів в парку ім. Гагаріна, подальшу реконструкцію улюбленого містянами місця та заміну радянських атракціонів новими, розповість Житомир Майбутнього.

Початок сезону

Ігор Леонченко, директор КП «Парк» під час інтерв’ю Житомир Інфо повідомив, що офіційної дати початку сезону як такої немає. Все залежить від підготовки, тобто фарбування атракціонів та погодних умов. Він додав, що всі експертизи пройдено, доведена безпечність атракціонів. Проблема поки полягає лише в їх зовнішньому вигляді, адже атракціони моральна застарілі. Ігор Леонченко додав, що найстаріша дитяча карусель датується 1956 роком випуску, що дійсно вражає.

Місто в «червоній зоні»

За словами директора КП, це ніяк не впливає на роботу атракціонів. Мова йде про те, що всі карантинні обмеження (дезінфекція каруселі, розсаджування відвідувачів на відстані, забезпеченість масками та рукавичками) суворо дотримуються.

Кожні 40 хвилин атракціони дезінфікуються, працівники протирають ті місця, де тримаються люди. Тож всі охочі мають змогу прийти та насолодитися улюбленими, добре знайомими з дитинства атракціонами. Цей рік (зі звичними ще радянськими атракціонами) вірогідніше всього буде останнім. Місцева влада планує провести масштабну та таку довгоочікувану реконструкцію паркової зони.

Реконструкція паркової зони

Мер міста зустрівся з компанією «ІталПарк», з якою обговорив варіанти  виготовлення нових атракціонів. Про результати зустрічі Сергій Сухомлин повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці. Житомирський міський голова зазначив, що реконструкція міста, зокрема паркової зони триває. Настав час оновити зону дитячих атракціонів. При цьому мова йде не про банальну заміну одних атракціонів на інші, це цілий проєкт з ландшафтним дизайном.

Наразі процес знаходиться на етапі прорахунків, вибір італійських, чи китайських атракціонів. Компанія постачала атракціони в різні міста України, в тому числі в парк Горького, наприклад.

Думка житомирян

Житомиряни погоджуються з тим, що нові атракціони дійсно необхідні місту. Їх встановили ще за часів «радянщини» і 100-тий шар фарби не рятує їх зовнішній вигляд. Розважальні атрибути морально застарілі, їх хочеться змінити.

Містяни задоволені тим, що це питання вирішується, планується реконструкція, причому вже в цьому році.

Вартість реконструкції

Сергій Сухомлин поділився з містянами тим, в скільки таке рішення обійдеться місту. Вісім атракціонів можуть обійтися в 15-17 мільйонів гривень. Пропрацьовують такі варіанти:

  • обладнання в лізинг, на декілька років;
  • виділення частини коштів з державного бюджету.

В цьому році планують розпочати роботи по реконструкції, а вже весною 2022 року житомиряни зможуть відвідати оновлений парк.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.