Субота, 25 Травня, 2024

Житомиряни зможуть знайти сімейного лікаря, заповнити декларацію через мобільний додаток

Житомирянам не потрібно буде стояти в черзі, наражати себе на небезпеку захворіти задля того, щоб заповнити декларацію з сімейним лікарем, чи записатися на прийом, наприклад. Детальніше про інновацію (безкоштовний додаток «HELSI»), його можливості та чи користуються додатком житомиряни, розповість Житомир Майбутнього.

Зручність та комфорт

Це безкоштовний додаток, котрий житомиряни можуть встановити на IOS, Android. Таким чином, досить просто знайти лікаря, записатися на прийом, заповнити декларацію. «HELSI» є мобільним додатком, котрий надає можливість ознайомлення з послугами усіх закладів здоров’я. На основі отриманої інформації пацієнт сам робить вибір, опираючись на місце, вартість послуг.

Містяни зможуть також скасувати прийом. Окрім цього мобільний додаток надає можливість користувачам знайти ліки в найближчих аптеках.

Перспективи ресурсу

Євген Донець, СЕО даної медичної інформаційної системи зазначає, що при створення безкоштовного додатку, враховувалися наступні ключові моменти:

  • автоматичне збереження авторизації користувача та особистих даних у мобільному телефоні;
  • максимально зручні умови використання медичної системи;
  • зручна пошукова система.

Планується в найближчому майбутньому розширити можливості «HELSI», мова йде про отримання телемедичних консультацій. Тобто пацієнт буде отримувати лікарську допомогу через відеозв’язкок. Виглядатиме процедура наступним чином.

  1. Дзвінок лікарю за допомогою мобільного додатку «HELSI».
  2. Пацієнт демонструє симптоми, розповідає про перебіг хвороби.
  3. Отримання якісного висновку.

Євген Донець додає, що пацієнт зможе також ознайомитися з результатами прийому, тобто свій діагноз, лікування, побачити виписаний рецепт, направлення.

Згодом має запрацювати сервіс «Ліки онлайн».

Це чудова можливість для житомирян, адже досі неможна укласти декларацію з сімейним лікарем онлайн.

Використання ресурсу

Житомиряни вже можуть знайти лікаря та записатися на прийом. Правда поки доступний запис лише до вузьких спеціалістів «Обласного медичного консультативно-діагностичного центру» Житомирської обласної ради (м. Житомир, вул. Пушкінська,1) та в КП «Стоматологічна поліклініка №2» (м. Житомир, вул. Покровська, 159). Доступний запис також у приватну клініку з записом до сімейного лікаря (м. Житомир, просп. Миру, 3Д).

Вже працює сервіс «Ліки онлайн», тому житомиряни мають змогу знайти необхідні лікарські засоби, ознайомитися з їх вартістю та забронювати в зручний час. Після опрацювання аптекою замовлення, користувач отримає смс-повідомлення від аптеки.

Журналіст «Житомир Майбутнього» поспілкувався з працівниками контакт-центру «HELSI» приводу того, чи додадуться та коли інші поліклініки та амбулаторії в нашому місті:

«Кожна поліклініка та лікарня вирішує самостійно, додаватися до ресурсу, чи ні. Тому, щоб дізнатися, чи приєдналася ваша поліклініка до мобільного додатку, варто запитати безпосередньо в реєстратурі».

В цілому, невелика кількість містян знайомі з даним додатком, відповідно, тільки починають знайомство з ним. Можливо, після того, як до ресурсу приєднається більше поліклінік та амбулаторій в нашому місті, ситуація зміниться.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.