Субота, 20 Квітня, 2024

Робота в туризмі: як стати ефективним менеджером у туристичній компанії

ХХI століття можна назвати століттям відкритих кордонів. У наші дні мандрувати стало не просто модно. Для багатьох це життєво необхідно. За статистикою, кількість міжнародних туристичних поїздок щорічно збільшується на кілька відсотків. Ця динаміка показує, що робота в туризмі стає популярнішою. Тому вакансії у тревел-компаніях з’являються майже щодня.

Хто такий менеджер з туризму?

Щоб вирушити в закордонну подорож, не достатньо купити квиток на літак. Для поїздки знадобиться цілий пакет документів: страховка, віза, бронь готельного номера… Самостійно оформити таку кількість паперів не кожному любителю заморського відпочинку. А чи це легко для вас?

Робота менеджером з туризму полягає у тому, щоб полегшити клієнтам процес підготовки до поїздки. Крім того, фахівець обов’язково допоможе та проконсультує на всіх етапах подорожі. Можливо, саме таким експертом ви й хотіли стати все життя? Якщо подобається відкривати для себе нові напрямки та організовувати тури для інших, працювати в турагентстві – ваше покликання!

Як знайти роботу у хорошій компанії?

Турменеджер повинен мати цілу низку професійних якостей. Серед них: висока працездатність, комунікабельність, пунктуальність та відповідальність. Крім того, важливо бути доброзичливим, уважним та мати великі знання про різні туристичні напрямки, постійно вдосконалюватись. Такі співробітники працюють у мережі туристичних агенцій «Поїхали з нами». Якщо бажаєте приєднатися до команди, де створено комфортні умови праці та перспективи кар’єрного зростання, то у вас є така можливість!

Завдяки широкій франчайзинговій мережі, офіси компанії Poehalisnami.ua можна знайти практично в кожному місті нашої країни. Можливо, один із них знаходиться поряд з вашим будинком! «Гаряча» вакансія «менеджер у турагентство» постійно з’являється у таких великих мегаполісах, як Харків, Одеса, Дніпро та, звичайно, у столиці.

Нові можливості

З розвитком мережі Інтернет галузь організації подорожей значно трансформувалася та успішно пристосувалася до нових умов. Тепер кандидат на позицію менеджер у туристичну компанію має розуміти, що ноутбук чи комп’ютер із високошвидкісним з’єднанням із глобальною мережею — його найкращий друг та помічник. Через Інтернет надходять заявки потенційних клієнтів, запити на підбір путівок, тому для турагента важливо вміти працювати з CRM-системами та користуватися IP-телефонією. Завдяки цьому можна встановлювати контакти не тільки з локальними клієнтами з вашого міста, але й вийти на міжнародний рівень. Не важливо, де знаходиться спеціаліст територіально, якщо він може якісно підібрати та оформити будь-який тур!

Щоб пройти шлях від новачка без досвіду до топ-менеджера з гарною зарплатою, не варто боятись освоювати нові для себе навички та розширювати горизонти. Для амбітних людей, які не пасують перед труднощами, можливо все. Навчайтеся, пройдіть актуальні курси від сучасних авторитетних туристичних компаній, таких як «Поїхали з нами», ставте сміливі цілі та досягайте їх. І пам’ятайте, англійці кажуть: «Удача посміхається сміливим». Переконайтеся у цьому самі!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.