Субота, 25 Травня, 2024

Оренда квартири в Житомирі: який район краще вибрати?

Вибираючи нерухомість для оренди, ми найчастіше звертаємо увагу на площу квартири, кількість кімнат, а також різні нюанси в орендну угоду. Але важливим критерієм вибору також є визначення району. Неспроста одним з найважливіший пунктів, на який звертають увагу користувачі сервісу OLX при перегляді оголошень про здачу квартир, є її місце розташування.

Кращі райони для життя в Житомирі

Для людей, яким необхідна оренда квартир, Житомир може запропонувати відмінний вибір житла в різних районах: https://www.olx.ua/nedvizhimost/kvartiry/dolgosrochnaya-arenda-kvartir/zhitomir/. Але як визначити оптимальний варіант? Кращого способу, ніж соціологічне опитування, ще не придумали. При цьому важливо керуватися наступними критеріями вибору району:

  • інфраструктура – за цим показником беззастережне лідерство належить Соколовій горі, друге і третє місце займають Паперова фабрика і Мальованка відповідно;
  • безпека – жителі Житомира віддають перевагу Польовій Верхній, яка ненабагато випередила Смаківку;
  • транспортна розв’язка – кращий середній бал отримали три райони: Мальованка, Максютова і Вокзал;
  • екологічність – за цим показником думки городян розділилися, але з невеликою перевагою перед веде Корбутівка, за нею розташовуються Смолянка, Смаківка і Богунський район;
  • спорт і дозвілля – в плані занять спортом кращим вважається мікрорайон Малікова, тоді як для дозвілля підійдуть Путятинка, Вокзал і Гормолзавод.

Спираючись на результати опитування, варто робити знижку на суб’єктивність деяких оцінок, так як спокуса похвалити власний район досить велика.

На що ще звертати увагу при виборі житла в Житомирі?

Переглядаючи оголошення на OLX про оренду квартир в Житомирі, також варто звертати увагу на такі нюанси:

  • вартість – центр може бути кращий за багатьма показниками, але тільки не за ціною оренди;
  • місце розташування роботи – вам може підходити район в плані проведення дозвілля або безпеки, але відстань до робочого місця також грає важливу роль;
  • умови для дітей – сюди варто відносити кількість і якість навчальних закладів, спортивних секцій, творчих гуртків, а також дитячих майданчиків.

Перед вибором району для життя важливо виписати чек-лист основних критеріїв, які і стануть вагомою причиною для остаточного рішення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.