Середа, 22 Травня, 2024

У Житомирі з’явився прокат електросамокатів

Це дійсно стало приємною несподіванкою для житомирян, саме тому прокат електросамокатів вже з перших днів став мегапопулярним. Детальніше про новину, особливість та вартість прокату, розповість Житомир Майбутнього.

Територіальні обмеження

Самокат важко віднести до категорії повноцінного транспорту. Це все ж більше розвага, адже зона поїздки обмежена територіально – дозволений лише центр міста, центральні вулиці. Чітко видно, що територія міста поділена на три зони. Червона, наприклад, недоступна для поїздок, в жовтій можна лише пересуватися, а в зелені спокійно їздити та залишати електросамокати.

Щоб взяти напрокат електросамокат, необхідно виконати певні дії.

  1. Користувач встановлює мобільний додаток.
  2. Далі варто знайти найближчий самопрокат.
  3. Наступний крок – оплата за допомогою банківської карти.
  4. Щоб розблокувати електросамокат, варто відсканувати QR-код на ньому. Завдяки цим діям, вдасться розблокувати пристрій.

Вартість поїздки

Така розвага може за вартістю прирівнятися житомирянам до користуванням таксі. За посадку (розблокування електросамокату) доведеться віддати 15 гривень. За кожну хвилину катання користувач сплачуватиме по 2,5 грн./хвилину. Невідомо наразі про такі додаткові послуги, як, наприклад, вартість оренди на день.

Вказаний також номер технічної підтримки (+38(068) 65 33 400), куди в разі виникнення труднощів можна звертатися за допомогою.

Порівняння цін

В Києві, наприклад, можна взяти в прокат електросамокат Bolt. Ціни наступні. Киянам за розблокування доведеться заплатити 9 гривень, а тарифи похвилинно встановлені в залежності від дня тижня. Так, в понеділок-четвер кияни заплатять 1,9 грн./хвилину, а в п’ятницю, суботу та неділю тариф збільшений, складає 2,5 грн./хвилину. Кияни, на відміну від житомирян, мають змогу орендувати електросамокат на цілий день, за цю послугу доведеться заплатити 490 гривень. Варто додати, що за 100 гривень містяни мають змогу забронювати вільний електросамокат поблизу. Гроші після повернення автоматично зарахуються на карту користувача.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.