Середа, 24 Липня, 2024

Укрзалізниця погодила: з Житомира в Одесу без пересадок

Житомиряни з 2 липня зможуть відправитися в сонячну Одесу на відпочинок без пересадок. Саме такою інформацією поділилася Укрзалізниця. Знову курсуватиме літній прямий потяг. Деталі розповість Житомир Майбутнього.

Літній прямий потяг

Чимало житомирян оцінили таку новину позитивним чином. Потяг прямуватиме не через Київ, Полтаву, Фастів, а прямо з Житомира в Бердичів, Вінницю, тобто на південь України. Про це Фактам Житомира розповіли в Укрзалізниці. Якщо оцінювати попередній маршрут (через Фастів, Київ), то шлях до Одеси був довгим, цілих 17 годин.

З 2 липня потяг буде курсувати через кожний день. З Житомира – по парних числах, а з Одеси – по непарних числах. Посадка в Житомирі – о 23:15. Тобто для житомирян це буде справжній квест, як дібратися до місця «Х». Нічні тролейбуси через карантинні обмеження скасовані, залишаються такі варіанти:

  • пішки, але з багажем це буде складно;
  • останньою маршруткою;
  • таксі.

О 23:15 житомиряни сідатимуть в Житомирі, а зранку о 09:29 уже будуть в Одесі. Дорога займає 10 годин. З Одеси житомиряни відправлятимуться о 12:27, а в рідному місті будуть о 22:10.

Скільки коштують квитки

Курсуватиме прямий потяг до 30 серпня включно. Цікаво, що квитків досі немає в продажу, так що і з приводу цін нічого не можна сказати. Журналістка Житомир Майбутнього запитала у довідковому бюро, коли можна буде придбати квитки. Працівниця довідкової відповіла:

«Попередньо виставили дату, але у нас ще немає інформації по цьому потягу, тому і немає продажу квитків. Нічого не відомо, чекаємо вказівок з Києва. Ви можете прослідковувати, якщо з’явиться в продажі, тоді потяг буде вже в ходу».

Варто додати, що в 2019 році ціни на квитки у плацкартному вагоні – від 175 грн, у купейному – від 380 грн, а у вагоні люкс – від 758 грн. Вартість проїзду коливалася в залежності від дня тижня та календарного періоду.  

Тож будемо чекати.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.