Середа, 22 Травня, 2024

Фото-тур: які місця у Житомирі стануть найкращим фоном для спогадів

Наскільки добре ви знаєте Полісся? Житомирщина багата на цікаві та красиві місця, де можна зробити дійсно яскраві світлини. Відправившись на екскурсію, в міні-тур, наприклад, ви запам’ятаєте це надовго. Житомир Майбутнього поділиться цікавою підбіркою для фото-туру.

Парк ім. Юрія Гагаріна (Шодуарівський парк)

Це місце полюбляють житомиряни, гості міста, адже це одне з кращих місць для відпочинку. Саме з нього і варто розпочати підбірку. На території парку можна зробити вдалі світлини. Все завдяки унікальним рослинам, скульптурам та зонам відпочинку. Особливо приваблює парк ввечері, адже дає змогу прогулятися та насолодитися романтикою вечірнього міста.

Саме тут проводять весільні та індивідуальні фотосесії, адже є безліч локацій, на фоні котрих можна зробити вдалі кадри. Виділяють декілька найулюбленіших зон:

 • природа з алеями, тихими куточками. Це територія за мостом, а також перед його територією. Варто додати і знамените «дерево любові», листя котрого нагадують по формі серце;
 • міст закоханих через річку Тетерів. В нашому місті це справжня традиція, так що таке фото має бути у кожного;
 • улюблена біла альтанка в парку. Це пізнаване місце, котре знаходиться в затишку;
 • каскад фонтанів з круглими чашами, в гранітному оформленні;
 • прогулявшись трохи далі, можна зробити вдалі світлини на фоні справжнього літака ТУ-154, чи графських сходинок, скульптури богині Артеміди та казкових героїв;
 • відреставрована набережна.

Ввечері парк осяяний тисячами вогнів, на багатьох локаціях є підсвітка, а з оглядових майданчиків відкривається дійсно заворожуючий вид.

Гребля на р. Тетерів

На фоні греблі на р. Тетерів (довжина ріки якої досягає 385 км) можна зробити дійсно красиві кадри. Навкруги знаходиться неймовірна краса, чимало зелені. Навколишня природа заворожує.

Скеля — Голова Чацького

Це не спеціально зроблена скульптурна композиція, а пам’ятка природи, котра утворилася як результат вивітрювання гранітних порід.

Саме тому у багатьох житомирян є фото з цього міста, а туристи бажають побачити особисто та зафіксувати скелю з вражаюче схожим профілем Чацького. Це один з символів нашого міста.

Монумент Слави на Черняховського

Це одне з пам’ятних місць нашого міста. З його підніжжя відкривається дивовижний вид на Житомир. Монумент виглядає заворожуюче, тому фото тут також є обов’язковим.

Це місце обирають молодята, з підніжжя видно греблю та в цілому велич нашого міста.

Гідропарк

Це одне з улюблених місць відпочинку житомирян, а також гостей міста. Знаходиться Гідропарк в районі Корбутівки, кінцева зупинка тролейбуса та міських маршруток. Одні віддають перевагу красі Тетерева, пляжу, інших приваблює насичене озоном та хвоєю повітря. Це дивовижне місце, територія дійсно вражаюча. Перед входом розташована карта місця, тут є де прогулятися вдвох, чи з родиною.

Особливого задоволення доставляє годування білок горіхами прямо з рук. В будь-яку пору року в Гідропарку завжди людно, важко прийти тоді, коли буде мало людей.

У зимові вихідні дні, наприклад, любителі лижного та санного відпочинки приїжджають до Гідропарку. Можна зустріти і любителів зимового купання — моржів, рибалок. Влітку, окрім приємних та неспішних прогулянок по добре влаштованій, освітленій території з лавками, сюди приїжджають збирати ягоди та гриби, ліки. Атракціони працюють, так що діти будуть задоволені.

Вибір локацій в Гідропарку величезний, кожний куточок території — є природним витвором мистецтва. Світлини на фоні величної природи вийдуть однозначно вдалими.

Замкова гора

Якщо житомирян такі фото не вразять, то для гостей та туристів — це буде цікавим досвідом. На Замковій горі в Житомирі розташований невеликий сквер з пам’ятним каменем. Саме на цьому місці було засноване місто. Зовсім поруч виходять молодята вже в статусі офіційного подружжя, а з правої сторони від скверу знаходяться такі архітектурні споруди:

 • будівля краєзнавчого музею;
 • Свято-Крестовоздвиженский кафедральный собор (Свято-Хрестовоздвиженський кафедральний собор УПЦ);
 • Конкафедральний костел Святої Софії. Можливо, на фоні комбінації бароко та пізнього ренесансу ви захочете також зробити кадр;
 • готель Рейкарц.

Villa Rose

В кооперативі Міжріччя в Тетерівці знаходиться Вілла Троянд. Це особливе місце з казковим оформленням. Світлини з цього місця теплі та по справжньому вдалі. Саме тут проходять весільні церемонії, можна домовитися окремо за фотосесії.

Недарма це місце називають Віллою Троянд, адже територія усіяна трояндами, цікавими скульптурами. Приїхавши в Віллу, ви точно захочете зробити фото та запам’ятати цей день. Краще для таких поїздок обирати весну чи літо. Особливої романтики набуває атмосфера саме в період, коли все цвіте.

Свято-Анастасіївський монастир

На околиці міста розташований жіночий монастир, відомий далеко за межами Житомира та області. Паломники з усієї України, а то й закордону приїжджають до монастиря.

В будь-яку пору року тут гарно, але особливо красиво, коли цвітуть троянди та інші квіти. По всій території монастиря цікаво пройтися, композиції із зелених насаджень в поєднанні з унікальною красою різьбленого іконостаса нікого не залишить байдужим. Можливо, саме через це Свято-Анастасіївський монастир в нашому місті за своє порівняно недовге існування є найбільш відвідуваним серед паломників.

Це духовне місце сили та віри, краси завершує підбірку місцин Житомира, де можна зробити вдалі знімки. Переконані, кожний додасть до переліку щось своє.

Поради для вдалих кадрів

Щоб зробити дійсно вдалі світлини, варто продумати декілька моментів:

 • завчасно вибрати локації, а також прокласти до них маршрут;
 • краще продумати цікаві ракурси, щоб не витрачати час вже на місці;
 • враховуйте час, щоб спіймати, наприклад, цікавий захід сонця на фото.

Як туристам, так і житомирянам буде цікавою ця інформація. Обравши одне, або ж декілька місць, ви зможете зробити дійсно вдалі фото, добре відпочити та чудово провести час. Вдвох, або ж в компанії друзів така подорож по красивим місцям нашого міста та його околиць запам’ятається надовго.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.