Субота, 25 Травня, 2024

Новий Гідропарк: концепція від Ольги Бронштейн

Головним архітектором Житомира стала Ольга Бронштейн. Вона поділилася концепцією гідропарку. Містянам дійсно цікаво, як зміниться одне з улюблених місць для відпочинку. Детальніше про концепцію розповість Житомир Майбутнього.

«Еко-природний» стиль

Головна архітекторка міста зазначає орієнтир, ключовий фактор змін – турбота до містян, повага до людей. Ольга Бронштейн відзначає витримку «еко-природного» стилю. Планується реконструювати всі доріжки для прогулянок, окремо додати велодоріжки та бігові доріжки.

Роботи дійсно багато, в план заходів входить реконструкція човникової станції, а також чистка території, пляжу та берегової лінії.

Найближчим часом, за словами Ольги Бронштейн, збереться комісія, котра більш детально розгляне питання концепції по зонах, поділиться з містянами тим, де та що буде приблизно знаходитися.

Зони в Гідропарку

Планується здійснити обов’язкову реконструкцію вхідної групи, адже наразі вона практично відсутня. Під питанням, за словами Ольги Бронштейн, знаходиться подальша доля мотузкового парку. Будуть проводитися спостереження, опитування стосовно того, чи залишати їх, чи ні.

Розважальна зона залишиться на місці атракціонів. Дитячий та дорослий пляж також залишаться. Є чимало цікавинок, так званих «родзинок», які головна архітекторка Житомира поки не може розповісти.

Сцена на воді

Це одне з незвичних рішень, яким поділилася Ольга Бронштейн в інтерв’ю Житомир Інфо. Це дійсно незвично, лише в Харкові є подібна конструкція, у «Схід Опері».

Окрім цього, головна архітекторка міста зазначила, що в Гідропарку в районі кафе буде виділена фуд-зона, окрема зона для мангалів. Відмітила Ольга Бронштейн і контактний зоопарк, «Дінопарк», куди з радістю будуть приходити діти та дорослі.

Подбали в проєкті і про домашніх улюбленців, адже передбачені пакети для прибирання та питні фонтанчики. Це можливість втамувати спрагу як дорослим, дітям, так і домашнім улюбленцям.

Тож досить скоро житомиряни побачать концепцію оновленого Гідропарку. Це місце, де полюбляють проводити дозвілля дорослі, діти, зустрічають компанії друзів та родин.  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.