Середа, 22 Травня, 2024

Рекреаційний парк на Соколовій горі: проєкт в дії

На Соколовій горі розгорнеться дійсно масштабний проєкт. Це очищення території та створення всіх умов для скелелазіння, рафтингу. В це місце зможуть приходити цілі родини та проводити дозвілля. Детальніше про проєкт розповість Житомир Майбутнього.

Проєкт в дії

Ольга Бронштейн, головна архітекторка нашого міста, розповіла в інтерв’ю Житомир Інфо про подальші плани. Втілити в життя проєкт, мета якого полягає в створенні умов для рафтингу та скалолазіння, організації зони відпочинку, можна в такі етапи.

  1. Територію на Соколовій горі потрібно перш за все почистити від чагарників та зробити відповідні помітки. Мова йде про схеми, стежки.
  2. Всій родині, відвідувачам має бути зручно та комфортно проводити дозвілля. Ольга Бронштейн зазначила, що можливою є побудова невеликого дитячого майданчика в еко-стилі.
  3. Організація якісного освітлення території.

Проєкт планують розпочати реалізовувати в наступному 2022 році. Звичайно, за словами головної архітекторки Житомира, все залежить від фінансування.

Вартість проєкту рекреаційного парку

Під зону створення рекреаційного парку відведено 4,5 га землі. Стартуватиме вартість проєкту від 30 тисяч гривень. Точні терміни головна архітектора назвати не змогла, але зазначила, що в цьому році будуть закладатися кошти до програми.

Варто додати, що долею рекреаційної зони опікується ГО «Соколова гора». Трохи раніше житомиряни вже були обурені через незаконну приватизацію земельних ділянок в цьому районі. Щоб захистити територію від забудови якраз і передбачено встановлення межі рекреаційного призначення.

Зазначимо також, що на території є всі умови задля того, щоб створити зручний, сучасний, спеціалізований парк для житомирян. Територія Соколової гори може стати місцем, де містяни зможуть відпочивати та з радістю проводити своє дозвілля.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.