Середа, 22 Травня, 2024

Перший зимовий тиждень в Житомирі: добірка цікавих заходів

Цього тижня Ви зможете побувати на джаз-рок концерті, відвідати інформаційно-просвітницькі тренінги та заняття, зарядитися етнохаос драйвом від найвідомішого фолк-квартету України, пограти в командні детективні ігри, а також насолодитися виставками та виставами. Більше на сайті zhytomyr-future.com.ua.

Лялькове містечко

Житомирська обласна бібліотека для дітей запрошує поринути у світ чарівних історій майстра народної творчості Ольги Федорчук. «Лялькове містечко» – це цілий світ, відкритий не лише дітям, а й дорослим, здатний привнести в наше повсякденне життя красу, фантазію та натхнення. Лялькове містечко виконане з полімерної глини, а розповідь прибавлена віршами житомирського поета Василя Головецького.

КОЛИ? 1 грудня, 10:00

ДЕ? Житомирська обласна бібліотека для дітей, вул. Пушкінська 36

Право на повагу

Всеукраїнська благодійна організація «АСЕТ» з турботою про підлітків проводить тренінгові заняття інформаційно-просвітницького курсу «Університет здорової молоді». Підлітки дізнаються про виховання ціннісного ставлення до себе, про розвиток самоповаги та про мотивацію до здорового способу життя.

КОЛИ? 1 грудня, 15:00-16:00 (для підлітків 11-14 років), 16:00-17:00 (для підлітків 15-17 років)

ДЕ? Гончаренко Центр, вул. Михайлівська 12

Потрібно заповнити форму за посиланням для реєстрації.

ДахаБраха

У програмі магічного live-show від одного з найвідоміших у світі українських гуртів, який створює музику в стилі етнохаос, будуть представлені нові роботи з альбому «Alambari», а також добре відомі хіти гурту: «Ягудки», «Сухий дуб», «Карпатський реп» тощо. До платівки «Alambari» увійшли 7 музичних розповідей у стилях drum’n’bass, industrial, soul-house з етнічними мотивами.

КОЛИ? 1 грудня, 19:00

ДЕ? Драмтеатр імені Івана Кочерги

Квитки за посиланням: 250 – 790 грн

CRIMINAL TRACK

Детективна командна гра Criminal Track – це сучасний погляд на світ розслідувань, можливість вийти за межі свого розуму та підкреслити сильні сторони Вашої команди, а також весело провести час у колі друзів.

Розпочавши розкриття злочину, Ви отримаєте папку з секретними матеріалами, докази та доступ до карти. Через 2 години найкращі команди отримають винагороду. Для участі Вам потрібно зібрати та зареєструвати команду детективів від 3 до 8 осіб.

КОЛИ? 2 грудня, 19:30

ДЕ? Hookah Loft Bar, вул. Леха Качинського, 4

Вартість участі – 150 грн з гравця

ТОК

Новий авторський проєкт «ТОК» –  група психологічного розвитку для жінок, які хочуть взяти участь у бесідах, що розвивають комунікабельність та навчитися методам релаксації, які покращують стресостійкість та здоров’я. У групі до 15 осіб ви зможете не тільки придбати нових друзів, а й навчитися керувати своїм емоційним та фізичним станом.

КОЛИ? 3 грудня, 17:30 – 19:00

ДЕ? Гончаренко Центр, вул. Михайлівська 12

Потрібно заповнити форму за посиланням для реєстрації.

14м2 ВІДЧУТТЯ

Художня інсталяція з 14 полотен, відверті розмови та яскраві кольори. Виставка Дар‘ї Габрук «14м2 ВІДЧУТТЯ» це те, що змусить Вас усвідомити ваші відчуття. Ейфорія, суперечність, незламність, гідність, сумління, досвідченість, надія, відчай, шаленість, задоволення, спокій, відстороненість, досконалість – це те, чим у своїх роботах хотіла поділитись художниця. А що відчуєте Ви?

КОЛИ? 3 грудня о 19.00, 4 грудня з 12.00 до 19.00

ДЕ? Місцевий навколокультурний простір, вул. Скорульського, 5

Вхід вільний

WinDiving

Запрошуємо тебе приєднатися на WinDiving для рівнів Pre-Intermediate/Intermediate та отримати максимальне задоволення від повного занурення в англійську. На тебе чекає 3 години:

  • WinWatch, де ми подивимось Ellen Show, розберемо фрази з американської англійської та проговоримо культуру дарування презентів;
  • Speaking Club, де ми продовжимо спілкування на тему подарунків, розберемо нову лексику, трохи подискутуємо та відпрацюємо граматику.

КОЛИ? 4 грудня, 11:00

ДЕ? WinWin Center, вул. Шевченка 18 а

Вартість: 250 грн

Психологічні особливості підлітків

Гончаренко Центр запрошує на тренінг для батьків «Психологічні особливості підлітків» від благодійної організації «АСЕТ» в рамках курсу «Університет здорової молоді». Батьки зможуть дізнатися про якості підліткового та юнацького віку, формування світогляду і цілісної картини світу вашої дитини, її психологічні новоутворення.

КОЛИ? 4 грудня, 12:00

ДЕ? Гончаренко Центр, вул. Михайлівська 12

Потрібно заповнити форму за посиланням для реєстрації.

Cherkasy plays Chicago

Джаз-рок концерт Cherkasy Jazz Quintet нарешті в Житомирі. На житомирян чекає вишукана музика вищого ґатунку від виконавців екстракласу. Cherkasy Jazz Quintet виступав в Житомирі вже тричі та добре відомий нашим меломанам з 2008 року, але сьогодні склад виконавців зріс до 7 музикантів, партитура дещо ускладнилась, а програма стала справжньою насолодою для музичних гурманів.

КОЛИ? 4 грудня, 18:30

ДЕ? Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера

Квитки за посиланням: 150-250 грн, або в театральній касі (вул. Михайлівська, 7)

Хор ім. Г. Верьовки

Національний хор України ім. Гр. Верьовки репрезентує все найкраще з народної творчості всіх етнографічних районів країни. У програмах художнього колективу – родинно-побутова та обрядова лірика зимових свят, історичні думи, жартівливі хорові сценки та козацькі пісні. Оригінальні композиції, в яких музика, спів і танець виступають триєдиним компонентом стали візитівкою колективу.

КОЛИ? 4 грудня, 19:00

ДЕ? Драмтеатр імені Івана Кочерги

Квитки за посиланням: 150 – 350 грн

Обов’язкові умови доступу

Глядачі концертів, учасники ігор та відвідувачі вистав або виставок можуть відвідати захід лише за наявності захисної маски та одного з наступних документів:

  • негативний результат ПЛР-тестування або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу, які проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)
  • довідку про нещодавно перенесене захворювання, спричинене коронавірусною інфекцією
  • міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати)

Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.