Субота, 25 Травня, 2024

Термінали у маршрутках Житомира і не тільки

Комфортне життя у місті безумовно складається із багатьох факторів і одним з таких є якість пересування транспортних засобів. Коли вперше приїжджаєш у Житомир, то одразу розумієш, що місто зовсім невелике і дістатися з одного району в інший буде не важко. На відміну від міст мільйонників, кількість авто на дорогах не така вже й велика і це є невід’ємним плюсом маленького міста. А ще одразу помітно, що всі громадські засоби пересування йдуть в ногу із сучасністю і це вже неабияк інтригує гостей міста та змушує пишатися самих Житомирян. Далі на zhytomyr-future.

 Сучасний розрахунок

Ми з вами живемо в еру цифрових технологій і діджитал можливостей, коли усе життя помістили в наш смартфон, і, звісно, стає дуже неприємно, коли заходиш у маршрутку і вишукуєш грошей по кишенях аби заплатити за проїзд і вже майже коли транспорт готовий від’їжджати від зупинки виходиш, бо раптом усвідомлюєш, що у тебе немає при собі готівки. Така ситуація, мабуть, знайома всім, окрім Житомирян і це вражає.

Автобуси, трамваї, тролейбуси і навіть маршрутки мають три види оплати проїзду: термінал для оплати картою, валідатор для карти житомирянина та звісно стара добра готівка. Усі транзакції проходять в один клік, тому не варто буде чекати годинами в курйозній мовчанці переглядаючись із водієм в очікуванні квитанції. Та є ще четвертий вид розрахунку, можливо не всі про нього чули, або ж не всі знають як використовувати, тому ми розкриваємо усі карти – жителі прекрасного міста славляться своєю доброзичливістю, тому, якщо у вас стаються непередбачувані ситуації і розряджається телефон, чи губиться карта і ви все ж не маєте як розрахуватися, то будьте певні, вам однозначно допоможуть і заплатять за вас. 

Комфорт і швидкість автобусів

Порівнюючи усі вищезгадані види транспорту приз за першість віддається саме автобусам. Чому? Почати варто з того, що кожен вид транспорту оснащений кондиціонером, який зберігає оптимальну температуру повітря і задоволеними залишаються пасажири усіх вікових категорій, що зазвичай важко реалізувати. З іншого боку взимку температура теж збалансована і заходячи в транспорт у верхньому одязі відчуття комфорту зберігається. Рухаючись далі позитивними сторонами даного виду пересування, варто згадати просторість і комфорт розміщення сидячих місць. Для пасажирів похилого віку одразу при вході знаходиться близько 10 сидіть, а от молодь може розміститись в задній частині автобуса піднявшись на чотири сходинки вище, що дуже зручно. І звісно, найбільшим плюсом є оснащеність транспорту спеціальною доріжкою, для заїзду осіб з інвалідністю, а також мами з колясками знайдуть місце аби вʼїхати в салон і зручно розміститись. Саме тому даний вид пересування вважається найкращим і підходить всім житомирянам без винятку. 

Звичайно, якщо придивитися, то всюди можна знайти недоліки, але це уже особистий вибір кожного на що спрямовувати свою увагу, та як ми згадували раніше, жителі міста досить світлі люди і вони також погоджуються з нашими спостереженнями і радо використовують наявні зручності прямуючи до досконалості.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.