Комфортне життя у місті безумовно складається із багатьох факторів і одним з таких є якість пересування транспортних засобів. Коли вперше приїжджаєш у Житомир, то одразу розумієш, що місто зовсім невелике і дістатися з одного району в інший буде не важко. На відміну від міст мільйонників, кількість авто на дорогах не така вже й велика і це є невід’ємним плюсом маленького міста. А ще одразу помітно, що всі громадські засоби пересування йдуть в ногу із сучасністю і це вже неабияк інтригує гостей міста та змушує пишатися самих Житомирян. Далі на zhytomyr-future.
Сучасний розрахунок
Ми з вами живемо в еру цифрових технологій і діджитал можливостей, коли усе життя помістили в наш смартфон, і, звісно, стає дуже неприємно, коли заходиш у маршрутку і вишукуєш грошей по кишенях аби заплатити за проїзд і вже майже коли транспорт готовий від’їжджати від зупинки виходиш, бо раптом усвідомлюєш, що у тебе немає при собі готівки. Така ситуація, мабуть, знайома всім, окрім Житомирян і це вражає.
Автобуси, трамваї, тролейбуси і навіть маршрутки мають три види оплати проїзду: термінал для оплати картою, валідатор для карти житомирянина та звісно стара добра готівка. Усі транзакції проходять в один клік, тому не варто буде чекати годинами в курйозній мовчанці переглядаючись із водієм в очікуванні квитанції. Та є ще четвертий вид розрахунку, можливо не всі про нього чули, або ж не всі знають як використовувати, тому ми розкриваємо усі карти – жителі прекрасного міста славляться своєю доброзичливістю, тому, якщо у вас стаються непередбачувані ситуації і розряджається телефон, чи губиться карта і ви все ж не маєте як розрахуватися, то будьте певні, вам однозначно допоможуть і заплатять за вас.
![](https://zhytomyr-future.com.ua/wp-content/uploads/sites/6/2023/08/c01xwl9eznn3zrysvywqvveaveow9j1cnzrzvdkdsdy6-5yytrs9gyodsghrc9zime4i6a_l15c3pb1dsehkrxnru1xp0xtyz1haq3otzg565rlffd25o5zoctqufylfvaw8avshudwinx7loojygco.png)
Комфорт і швидкість автобусів
Порівнюючи усі вищезгадані види транспорту приз за першість віддається саме автобусам. Чому? Почати варто з того, що кожен вид транспорту оснащений кондиціонером, який зберігає оптимальну температуру повітря і задоволеними залишаються пасажири усіх вікових категорій, що зазвичай важко реалізувати. З іншого боку взимку температура теж збалансована і заходячи в транспорт у верхньому одязі відчуття комфорту зберігається. Рухаючись далі позитивними сторонами даного виду пересування, варто згадати просторість і комфорт розміщення сидячих місць. Для пасажирів похилого віку одразу при вході знаходиться близько 10 сидіть, а от молодь може розміститись в задній частині автобуса піднявшись на чотири сходинки вище, що дуже зручно. І звісно, найбільшим плюсом є оснащеність транспорту спеціальною доріжкою, для заїзду осіб з інвалідністю, а також мами з колясками знайдуть місце аби вʼїхати в салон і зручно розміститись. Саме тому даний вид пересування вважається найкращим і підходить всім житомирянам без винятку.
![](https://zhytomyr-future.com.ua/wp-content/uploads/sites/6/2023/08/rt07yfcr8nfavwwceknwchtifzg1wikdsvzp9hreer1m694-oh1o6eulubmefgtyetdcm-rry2d1tyxe3zmuguzqnwfd2yezssnnov_y58epsjcbumgvzm5lkfq6hmw5kam9hq456z-xubqirk_fttc.png)
Звичайно, якщо придивитися, то всюди можна знайти недоліки, але це уже особистий вибір кожного на що спрямовувати свою увагу, та як ми згадували раніше, жителі міста досить світлі люди і вони також погоджуються з нашими спостереженнями і радо використовують наявні зручності прямуючи до досконалості.