Середа, 22 Травня, 2024

Автомобільне товариство ХХ століття в Житомирі

В світі існує оманливий стереотип, що Україна не дуже багата країна. Що люди тут ледь зводять кінці з кінцями. Та це лише самонавіювання окремо взятих людей. Насправді наша держава може вважати себе однією із найбагатших націй у світі. Що казати, якщо під час війни України проти РФ недосолдати другої армії у світі були шоковані наявністю вбиральні у звичайному приватному будинку, чи потрібно казати ще щось.  Погляньте лишень на дороги нашого міста і зокрема України. Якщо брати у відсотковому відношенні, то 90 відсотків автівок то іномарки. Більшість із них були придбані за чималі кошти, в той час як в Європі точно така сама автівка коштує в три рази дешевше. Це при тому, що заробітна плата середньостатистичного українця в кілька разів менша від того ж мешканця Польщі чи іншої країни. То звідки беруться кошти на авто? Як, з крихітною зарплатнею родина може купити авто, одягатися в новий одяг, добре харчуватися? Відповідь на це питання знає сам Бог, але це українці, які завжди можуть більше ніж хтось інший, але сам про це не знає. Далі на zhytomyr-future.

Сучасний Житомир

Хоч наше місто і вважається чималим обласним центром, але автоцентрів не настільки багато, як того комусь хотілося. На сьогодні в Житомирі налічується близько десятка автомобільних центрів. Всі вони навряд похизуються шквальним попитом на залізних коней, що стоять посеред салону. Чималий відсоток доходу кожному з таких центрів приносять СТО, автомийки, сервісні центри, гарантійне обслуговування, що діють на території більшості з них. Приємно дивує той факт, що з періодичністю в кілька років в Житомирі будуються нові автоцентри і це не може не радувати. Серед того доброго десятка автоцентрів є один, який відчинив свої двері, ще у ХХ столітті та працює і до нині.

“Житомир Авто”

Посеред струнких сосен, на околиці міста, поруч біля лісосмуги наче могутній дуб довгожитель пустив своє коріння салон “Житомир Авто”. Датою заснування автосалону вважається 1993 рік. Уявіть лишень, через два роки після розвалу радянського союзу. Більшість містян знають, що даний салон є найбільшим в нашій області і надає послуги на рівні світових стандартів.В даному автоцентрі завжди намагалися віддавати перевагу продажу вітчизняних автомобілів. На початку своєї історії то були “Жигулі” поки в 2014 році їх не перестали виготовляти. На зміну своїм попередникам в 2000-х на подвір’ї автосалону почали з’являтися “залізні коні”, в появу яких ніхто не повірив, адже то були “Chevrolet” і “Lanos”, та гордовиті “Tavria Nova”. Що стосується перших, то це не були ті легендарні “Chevrolet”, які збиралися в США. На той час то були плоди праці України і Кореї, а також бренду “Daewoo”, які спільними зусиллями подарували країні і зокрема Житомиру авто “Chevrolet”. Зі слів автовласників очікування були більшими ніж все виявилося насправді. З часом на вулицях Житомира почалися з’являтися ще одні монстри, яких можна побачити і нині, адже ми говоримо про “Lanos”. Не будемо гнівити Бога, автівки їздять і слава Богу. На старті ХХІ століття в салоні “Житомир Авто” всі бажаючі могли придбати мрію всього життя, яскраво-червону або ж іншого кольору, пластмасово-залізного коня “Tavria Nova”. На подив, бажаючих придбати авто було хоч греблю гати. А ще кажуть, що мазохісти в Житомирі вимерли. Зі слів власників цих авто, то була та сама “Tavria”, тільки “Nova”.

Часи змінювалися і в автоцентрі з року в рік змінювалися бренди авто, що стояли в середині споруди. За всю історію свого існування зарекомендував себе, як той що хоче робити акцент на вітчизну. Хоч наша країна вже кілька років не виготовляє авто, та все ж в “Житомир Авто” можна придбати “ластівку” до якої тим чи іншим чином приклали руку талановиті українські інженери.

Десятиліттями бути на ринку автомобільних послуг в місті і працювати стабільно, того ще потрібно повчитися. І напевно не дарма пліч-о-пліч з автоцентром, на території працює сервісний центр МВС, який надає всі послуги з документального оформлення транспортних засобів. Також саме тут складають іспити випускників автошкіл, які отримують свої водійські посвідчення.

Хто б що не казав, але “Житомир Авто” продовжує тримати провідні позиції і в сучасному Житомирі та треба віддати належне за їх прив’язаність до нашого автопрому. Можливо, через роки всі автосалони, які будуть знаходитися на території України і Житомира зокрема, можна буде назвати вітчизняними,  чого ми щиро бажаємо нашій державі. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.