Середа, 22 Травня, 2024

Чим відрізняється міні-АЗС від стаціонарної заправки та в чому її переваги

Автозаправні станції давно стали звичним елементом міської інфраструктури, їх призначення всім зрозуміло й навряд чи тут когось, щось дивує. Однак і в цій сфері прогрес не стоїть на місці й на зміну звичним АЗС приходять міні-автозаправні станції, установка та експлуатація яких значно спрощена. І якщо ви збираєтеся Купити Міні АЗС для особистого користування або свого підприємства, вам краще знати про їх переваги та недоліки. Про це сьогодні й поговоримо.

На що здатна міні-АЗС?

Основна функція цього обладнання — швидке та безпечне перекачування палива, чим, власне, й займається звичайна автозаправна станція. При цьому міні-АЗС не потребує капітальних споруд, вона мобільна, та її при необхідності можна перевезти в будь-який зручне місце.

Таким чином, малі автозаправні станції — це не тільки прийом та відпуск палива, але й можливість для його зберігання та транспортування.

Особливості міні-АЗС

Функціонування топливозаправного обладнання на мобільних АЗС зв’язано з підвищеним ризиком аварій, тому всі її елементи відрізняються підвищеною надійністю. Крім того, різноманітність пристосувань дозволяє обладнувати паливозаправні колонки на свій розсуд — електронними системами обліку, щоб економити на оплаті праці операторів, більш потужними установками, системами моніторингу та спеціальним протипожежним захистом.

Переваги міні АЗС

Мобільні автозаправні станції в першу чергу цінують за міцність і мультифункціональність. Так,

  • міні-АЗС може працювати при будь-якій погоді ТА температурі.
  • Матеріали, з яких виготовлено обладнання, відрізняються підвищеною міцністю стосовно зовнішніх пошкоджень і впливу агресивних рідин.
  • Електронні системи контролю виключають нецільові витрати палива.
  • Високотехнологічність оснащення дозволяє швидко заправляти техніку.
  • Устаткування працює як в стаціонарному (електромережа), так і в автономному (від акумулятора та генератора) режимі.

Міні-автозаправки відрізняються обсягом ємностей, комплектацією, внутрішньою будовою та продуктивністю, тому вибирати мобільну АЗС потрібно виходячи з поставлених перед вами завдань.

Де використовують міні-АЗС

Сьогодні мобільні АЗС широко використовують в самих різних сферах, в тому числі й купують для особистого користування. При цьому головне завдання мобільних автозаправних станцій залишається тим самим, що й раніше  — максимально швидко забезпечити паливом транспорт в місцях, де відсутні стаціонарні заправки.

Це обладнання також зручно для компаній з великими автопарками, де доводиться постійно стежити за наявністю палива в баках автомобілів. Установка міні-АЗС на території такого підприємства істотно скорочує час заправки автотранспорту, дозволяє контролювати його витрати на кожній транспортній одиниці та позбавляє від необхідності домовлятися про взаємовигідні умови зі звичайними АЗС.

Якщо ж говорити про сільське господарство, то мобільна АЗС для фермерів — це супер зручний засіб зберігання та заправки палива, без відриву від виробництва.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.