Субота, 25 Травня, 2024

Як житомирські фахівці створили мобільний застосунок для чотирилапих друзів

Чи не кожен свідомий мешканець планети є власником прямокутного девайса, відомі, як смартфони і айфони. Кожен з них має різні характеристики, цінники, та мета у них одна – полегшити життя людства. Далі на zhytomyr-future.

Більшою мірою всі користувачі гаджетів знають про існування так званих офіційних інтернет-магазинів, звідки власники гаджетів завантажують різноманітний контент, починаючи від ігор, закінчуючи корисними застосунками. Та існують і такі, які можна завантажити з інших джерел. Саме про такий додаток і піде наша бесіда, який в 2019 році створили вісім фахівців з Житомира для братів наших менших.

Комп’ютерна академія “STEP”

Далеко не всі вікові жителі України і досі розуміють сенс слова “IT”, то що вже казати про 1999 рік, коли в Житомирі була заснована комп’ютерна академія “STEP”, яка працює з тисячами талановитих людей України і світу. Щоправда, її назва до 20-х років мала дещо іншу назву, яку не варто додавати в український текст. Саме ці талановиті люди у 2019 році, маючи за плечима шалений досвід створення технологічного продукту, вирішили покращити життя не лише нашим братам меншим, а й їх господарям. Що ж стосується самої академії, потрібно оголосити про її статус “міжнародної”, тому розробити такий застосунок для кошлатих друзів не склало абсолютно ніяких складнощів.

“Річчі”

8 листопада 2019 року в Житомирі презентували цей застосунок, ідею в який вклала директорка академії “STEP” Любов Трибун. На її думку, людство дійшло до тієї межі, коли варто почати турбуватися за здоров’я домашніх улюбленців, збереження їх популяції і просто почати перейматися за їх належне існування.

Не щодня в місті презентують IT продукти талановитих містян, тому на презентації були присутні не останні люди міста, ветеринарні клініки і звісно представники ЗМІ. Свій талант, працю і креатив в застосунок вклали вісім талантів академії, звісно під керівництвом пані Любові.

Організаторів презентації додатку того дня було чимало, серед них:

  • Звісно, сама академія “STEP”
  • “Центр захисту тварин” міської ради
  • ГО “Кіт Пес Єнот Корова”
  • “Житомирська міська організація захисту тварин”
  • ГО “ЗОО-ДОЗОР” 

Загалом настав час перейти безпосередньо до самого додатка і дізнатися чим він такий корисний і “з чим його їдять”.

Найсмачніше в цій історії те, що цей застосунок безкоштовний і створений виключно в Житомирі, аналогів якому в нашій державі на той час не існувало.

На відміну від своїх побратимів цей додаток неможливо було завантажити з “Playmarket”, або ж “Appstore”, а лише з офіційного сайту “ri4i.com”. Встановити його на ваш девайс достатньо просто і з цим завданням справляються першокласники. Офіційно, додаток надійшов для вільного завантаження користувачам 27 листопада 2019 року.

То що він може “Річчі”? З його допомогою власники домашніх улюбленців суттєво полегшують собі процес догляду за чотирилапими. Додаток має властивість зберігання та нагадування господарю про дати різноманітних сезонних процедур, вакцинацій і численних записів, які необхідні для належного існування домашнього улюбленця. Та це лише поверхнева інформація про сам застосунок і всю його користь можуть на собі відчути лише власники домашніх тварин.

Даний застосунок, що створили талановиті фахівці академії аж ніяк не є межею того таланту і вмінь тих восьми людей, які вклали в цей застосунок свою працю. Для когось цей додаток може стати дивакуватим, але так це чи ні, можна переконатися лише після того, як його використати.

Та найприємніше в цій історії, що місто Житомир, аж ніяк не пасе задніх в сфері IT і переймається життям тих, хто на відміну від людини, ніколи не зрадить свого господаря. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.