Середа, 22 Травня, 2024

Інноваційні tech-рішення від компанії-лідера підприємств у Житомирській області

Особливу відзнаку здобула житомирська компанія «Visever» в 2019 році, отримавши звання «Лідер Року». Саме так охарактеризував діяльність компанії національний бізнес-рейтинг України. Детальніше про інноваційні tech-рішення «Visever» розповість Житомир Майбутнього.

Визнання національним бізнес-рейтингом

Кожного року в Україні визнають кращі компанії та нагороджують їх. Приємно, що підприємство Житомирської області стало кращим в минулому році, здобуло визнання. При цьому фахівці оцінювали фінансово-економічні показники за 2018 рік, враховували рівень кваліфікації спеціалістів та репутацію компанії. До «Visever» клієнти та партнери висловили особливу довіру.

Варто відмітити, що компанія дійсно відзначилася. Вона успішно функціонує вже більше 10 років на українському ринку. Вона розвивається, зміцнює свої позиції, займається створенням інноваційних tech-рішень.

Засновниця «Visever» Наталія Андрійчук розповідає, що в компанії ніколи не боялися ставити амбітні цілі. Навіть якщо щось не виходило, команда спеціалістів ніколи не опускала руки. Можливо саме тому їх продукт став тим інструментом, котрим користуються кожного дня, він став незамінним у фармацевтичній сфері. Наталія Андрійчук переконана, що те, чого вони з командою досягли є заслугою кожного: талановитих програмістів, інноваційних рішень.

Розвиток фахівців

В компанії переконані, що найціннішим ресурсом, котрим вони володіють, є люди. Саме тому «Visever» сприяє розвитку ІТ-спільноти в Житомирі. Відомими є «Visever IT Academy». Це безкоштовні курси, направлені на підвищення знань програмування у талановитих студентів. Вони орієнтовані на тих осіб, котрі мріють почати кар’єру в ІТ-компанії міжнародного рівня.

Відомо, що «Visever» здійснює також просвітницьку діяльність. Мова йде про проведення лекцій та конференцій національного та міжнародного рівня.

Трішки про «Visever»

Дана компанія займається створенням цифрового контенту. Вона надає інноваційні рішення глобальним фармацевтичним корпораціям. Співпрацює з клієнтами більше, ніж в 27 країнах світу.

«Visever» є платформою, котра допомагає компаніям досить легко, а головне ефективно впроваджувати маркетингові компанії, завдяки чому розвивати бренд.

В команді компанії працює близько 300 висококваліфікованих спеціалістів. Це укомплектована команда, котра складається з веб-дизайнерів, розробників програмного забезпечення та бізнес-аналітиків, маркетологів, спеціалістів з технічної підтримки.

Одним з ключових продуктів компанії-лідера є «eWizard». Це унікальна інтегрована платформа, котру активно використовують для роботи з корпоративним контентом (мова йде про сферу медицини та фармацевтики). Глобальні фармацевтичні компанії використовують її для створення унікального та якісного контенту. Навіть не маючи спеціальних знань програмування, на платформі досить легко працювати.

Варто також відмітити, що головний офіс «Visever» знаходиться в Естонії, а найбільші центри розробки в Україні та США.

В Житомирі «Visever» – компанія-розробник програмного забезпечення знаходиться за адресою вул. Перемоги, 99.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.